• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 EterNexus Pack Açma Düzenleme

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
maxigamebanner1.png

Metin2 pvp kurmada zorlu bir adım olduğu sanılan bir dier nokta ise pack açma. Dediğim gibi sadece sanıyorsunuz gözünüzü korkutmayın bir kaç kere pack açıp kapattığınızda alışmış olacaksınız ve metin2 pvp serverler packini istediğiniz gibi düzenleye bileceksiniz. Zaten adımları size resimli olarak tek tek anlatacağım indirme linkinide konunun en altında bulabileceksiniz.

İşlem yapmak istediğiniz dosyayı yani metin2 pvp pack dosyalarını (diyelim ki locale_tr.epk ve locale_tr.eix) eternexus klasörü içine atıyorsunuz.

2whf70l.jpg

Attıkdan sonra Eternexus.exe programımıza tıklayarak açıyoruz. Program açıldıktan sonra File sekmesinden Extract Archive butonuna tıklıyoruz.

121y7g2.jpg

Karşımıza gelen pencere biraz önce dosya içine attığımız pvp serverler packini seçiyoruz (locale_tr.eix). Seçtikten sonra aç diyoruz ve açılmasını bekliyoruz.

jr714x.jpg

Açıldıktan sonra artık eternexusu kapatıyoruz ve düzeltmek istediklerimizi oluşan locale_tr klasörü içinden düzeltiriyoruz.

2hx7x4k.jpg

TÜm düzenleme işlerini bitirdikten sonra artık sıra packi kapatmaya geliyor buda çok basit bir işlem. Dosyaları kayıt edip çıktıktan sonra tekrar eternexus açıyoruz File sekmesinden bu sefer Pack Archive seçiyoruz.

eks1w2.jpg

Karşımıza çıkan pencereden düzelttiğimiz packin klasörünü seçiyoruz.

nf2o43.jpg

Şeçtikten sonra packimizi kapatmaya başlıyor ve yeni locale bize veriyor işlem bu kadar şimdi indirme linkini veriyorum

Son düzenleme:
Geri