• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 Gameguard Yükleme hata kodları 340-350-361 Sorunları Çözümü

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

GameGuard yeni güncellemeler yürütüldüğünde her zaman denetler. GameGuard güncellemek için başarısız olduğunda hata kodları 340, 350, 360, 361, 380 ortaya çıkar.

1. Internet bağlantısı nedeniyle güvenlik programları (firewall) ile sınırlıdır GameGuard güncellemek mümkün olmayabilir Gameguard çalışırken güvenlik programı gereksiz seçenekleri kapatın lütfen.

2. GameGuard güncelleme sunucusuna bağlantı nedeniyle dış duvarları mümkün olmadığı durumlarda. Çoğu halka açık yerlerde ve şirketlerin güvenlik duvarları kullanın. Oyun sunucusuna veya GameGuard güncelleme sunucusuna Bağlantılar bu güvenlik duvarı nedeniyle kısıtlanmış olabilir. Ağ yöneticisine danışın lütfen.

3. Internet bağlantısı sorunu. internet bağlantısı sık sık koparsa internet bağlantınızı devamlı çalışır hale getirdiğinizde tekrar deneyiniz.

4. Bir Proxy sunucusu var ise İnternet explorer menüden araçlar sekmesine gelip [İnternet seçenekler] - [bağlantıları] - [LAN ayarları]. Proxy sunucusu üzerinde olup olmadığını kontrol edin ve eğer proxy ayarları varsa aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi ayarlayın.

GG-tik.jpg

5. Modifiye hosts dosyası hosts dosyası farklı bir belirli bir internet adresi değiştirebilirsiniz. Bu dosya, sıklıkla spywares ya da virüsler ile modifiye edilir ve bu nedenle, aşağıdaki yöntem ile kontrol edilmesi gerekir.

GG-hosts1.jpg

• 1. Adım
Windows98 : c:\windows\hosts

WindowNT/2000 : c:\winnt\system32\drivers\etc\hosts

Windows XP : c:\windows\system32\drivers\etc\hosts

• 2. Adım
hosts dosyasını açıp notepad ile çalıştırın.

GG-hosts2.jpg

• 3.Adım
içerisinde gameguard geçen tüm satırları silin.

GG-hosts3.jpg

Geri