• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 Güncelleme Hata Kodu 180 Çözümü

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Gameguard güncelleştirmede başarısız olduğunda bu hata oluşur

Aşağıdaki adımları takip edin.

1. Casus yazılımlar,virüsler ve kötü huylu kodlar dosyalarınıza zarar verebilir bu nedenle güncelleştirmelere engel olabilir. Gameguard güncelleştirme dosyası zarar görmüşse bu hata sık sık görünüp başınızı ağrıtabilir. Bu yüzden Güncel bir antivirüs yazılımıyla bilgisayarınızı taramadan geçirip virüs ve casus yazılımlardan arındırın ve tekrar deneyin.

2. Sabit diskte Kapasite eksikliği Sabit diskinizde güncelleştirmelere yetecek boyutta boş alan yoksa bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek boş alan elde edebilirsiniz.

1. Adım

Bilgisayarım'a girin.

2.Adım

Sabit Disk Sürücüleri listesinden, temizleme istediğiniz diski sağ tıklatın ve Özellikler'i seçin.

Ggg01.jpg

3.Adım -1

diskin Boş Alan kontrol edin ve ardından Disk Temizleme düğmesini seçin.

Ggg02.jpg

3.Adım-2.

Disk Temizleme karşılık gelen sabit disk alanı hesaplar ve bilgisayara bağlı olarak uzun zaman alabilir.

Ggg03.jpg

4.Adım

Çıkan alanda silinebilir ve kazanılabilir alan miktarını göreceksiniz aşağıdaki resimdeki gibi ayarlayın.

Ggg04.jpg

Geri