• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 Karekterler | Statüler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan FaciaGC
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FaciaGC

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ocak 2014
Puanı
2
Metin2 Karekterler

Savaşçı ;
1. Zihinsel Savaşçı ;
Eğer bedenselseniz ik önce güçlü bedeneni master yapmalısınız . Güçlü beden savaşçının en güçlü skilidir . Sizden 10 seviye yüksek olan oyuncular bile sadece 1 canınızı götürür.
2. Bedensel Savaşçı ; Bedensel skil açtırırsanız size önericeğim skill hava kılıcıdır . Hava kılıcı STR ( Saldırı hasarı ) nizi arttıran tür skilldir . hava kılcından sonra öfk
menupop.gif
e ye yada kılıç çevirmeye vermenizi tavsiye ederim . Öfke Saldırı hızınızı ve kendi hızınızı artırır . Kılıç çevirme iste tek saldırıyla düşmana büyük zarar vermenizi sağlar .

Ninja ;
1. Yakın Dövüş (Bıçakcı) Ninja ;
Bu eğitimimde ninjalar hızlı saldırılarla düşmanın başını döndürebilir . En güçlü skilli Bıçak çevirmedir . özellikle suikast ve hızlı saldırı gibi skillerde cabası . Ve görünmezlik büyüsüde var bu sayede düşmanınıza bir casus gibi yaklaşıp bir arı gibi sokabiliyorsunuz.

2. Uzak Dövüş (Okçu) Ninja ; Bu eğitimde sadece yayla saldırı skili yapabilirsiniz . açıkçası bu eğitimi pek önermiyorum . Ancak bu size kalmış arkadaşlar . Eğer bu eğitim yaparsanız Ateşli Ok skiline vermelisiniz .

Şura ;
1. Kara Büyü Şura ;
Ws de suraların üstüne yoktur bence . Bu eğitimde ateş hayaletiniz master olmazsa oyunda başarı şansınız düşük olur .
2. Büyülü Silah Şura ; Bu eğitimi şeçmenizi önermiyorum . Çok kötü skilleri var .

Şaman
1. Ejderha Gücü Şaman ;
Önce iyi bir şaman olmak için bir loncaya üye olun . Sonra kutsaman büyülerini güçlendirin ve lonca savaşlarında arkadaşlarınızı güçlendirin .
2. İyileştirme Şaman ; Bu eğitimde mutlaka iyileştirme skili master olmalıdır
master olduğu zaman canın fullenir . Ayrıca bu skill takım arkadaşları üzerindede kullanılabilir
.

STATÜLER
Şimdi sıra statülerde statüleri kesinlikle savunma ve saldırı ile verip hp’yede vermeniz gerek.En çok savunma sonrada hp ve saldırı eşit olmalıdır.

Son düzenleme:
Geri