• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 Oynayanlar Dikkat

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
Arkadaşlar Bu Videoyu Youtube'de Dolanırken Tesadüfen Buldum.İzlemenizi Tavsiye Ediyorum...

Bende Bir Ara Metin2 Oynuyordum...Fakat En Fazla 1 Ay Sürdü. Bu Oyun Kadar Sıkıcısı Varmı Yav Böyle Cinayet Felan. hmmm

Bence her oyun olabilir yalnızca metin2 değil :) Bu olayların yaşanma sebebi metin2 oyuncuların çoğunun düşük yaşında çocuklardan oluşması sanırım ...

Her b..ta metin2'yi suçluyoruz. Yanlış anlamayın metin2 fanboyu değilim. Sadece başka oyunlarda var psikolojik etki bırakan. :'(

Diablo 3 ? Adam 40 saat hareketsiz kalmış ve ölmüş. İnternet cafe'de özel oda kiralatmış adam. Yani metin2 düşük yaşta oyuncular olduğu için bencede.

Her b..ta metin2'yi suçluyoruz. Yanlış anlamayın metin2 fanboyu değilim. Sadece başka oyunlarda var psikolojik etki bırakan. :'(

Doğru Ama Aileler Çocuklarına Sahip Çıkmadıkça Böyle Oluyo Wolfteamda Haber Olucak Yakında Geçen Wolfteam Yüzünden Çocuklar Kavga Ediyodu Cafede Zor Ayırdılar :D

Bence her oyun olabilir yalnızca metin2 değil :) Bu olayların yaşanma sebebi metin2 oyuncuların çoğunun düşük yaşında çocuklardan oluşması sanırım ...

Haklısın Kardeşim...Yaş Sınırı Koymakta Fayda Etmiyor.Ne Yapıp Edip Giriyorlar Oyuna

Doğru Ama Aileler Çocuklarına Sahip Çıkmadıkça Böyle Oluyo Wolfteamda Haber Olucak Yakında Geçen Wolfteam Yüzünden Çocuklar Kavga Ediyodu Cafede Zor Ayırdılar :D

Haklısın Kardeşim...Yaş Sınırı Koymakta Fayda Etmiyor.Ne Yapıp Edip Giriyorlar Oyuna

Tc girerek girme olsa bir nebze azabilir sanırım :)

Bu çocukların anaları bubaları nirrrdeeee bizimkiler 1 saatte karışırdı önceden :D

zaten ticarete girdi artık işler bot kaynıyor heryer..

3-4 yıol öncesine kadar deli gibi 12 saat bu oyunu oynuyordum sonra hileden mi ney banlanmıştım iyiki banlanmışım. bıraktım sonra oyunu

psikolojik etki doğru çoğu beğendiğim oyunu rüyamda görürdüm mesela silkroadı gördüğüm gece hiç uyuyamadım rüyamda hep pvp yaptım ama cinayet felan aşırıya kaçmış maximum oyun yüzünden ekmek almaya gitmem o kadar

Geri