• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 Tüm Karekterlerin Statü Ve Skill Dağılımı

Tayfun Bey

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Kas 2015
Puanı
13
Savaşçı:Bedensel savaşçıda stat dağılımı 2hp 1str olarak verilir

Masterler:

1.Hava kılıcı
2.Öfke
3.Kılıç çevirme
4.Üç yönlü kesme
5.Hamle

Zihinsel: Zihinsel bir savasçıda stat puanlarının dağılımı şu şekilde olması gerekir 2str 1hp bu sayede oldukça dayanıklı bir savaşçınız olur..

Masterler:

1.Güçlü beden
2.Ruh vuruşu
3.Güçlü vuruş
4.Şiddetli vuruş
5.Kılıç darbesi
Bu şekilde yapılan savaşçıların oldukça güçlü olduğuna emin olabilirsiniz çünkü birçok +75 tanıdığımdan esinlenerek savaşçı karakterinin gelişiminde bunların yapıldığını öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim..

Sura: Sura karakterinde stat ve skil puanlarının dağılımı şu şekilde olması sura kullanıcılarının rahat etmesini sağlar

Kara büyü : 2 sp 1 hp olarak stat puanları verilecektir..

Masterlar:

1.Ateş hayaleti
2.Karanlık koruma
3.Karanlık küre
Bu masterlardan sonra açılacak masterlar tamamen kişinin isteğine göre olması iyi olur ama bu ilk üç master kesin olarak açılması gerekelerdir..

Büyülü silah: İlk olarak 3 int 1 Vit şeklinde int 90 olana kadar veriyoruz.Daha sonra int 90 olduğunda Vit'i 50 ye getiriyoruz.

Masterlar:

1.Büyülü keskinlik
2.Parmak darbesi
3.Büyülü Zırh
4.Ejderha dönüşü
4.Dehşet
Bu masterlardan sonrakiler tamamen kişinin kendi kararına kalmıştır ama açılması gereken ilk 4 master bunlardır...

Ninja:Ninja karakterlerin stat ve skil dağılımında ön görüle koşullar şunlardır..

Uzak Dövüş: Stat puanlarının dağılımı 3 Dex 1 Vit puanlar bu şekilde verildiğinde uzak dövüş ninjalarının oldukça güçlü ve etkili karakterler olduğunu görebilirsiniz..

Masterlar:

1.Ateşli ok
2.Zehirli ok
3.Tekrarlanan atış
4.Ok yağmuru
5.Hafif adım

Yakın dövüş:Stat puanlarının dağılımı 2 dex ”“ 1 vit olaral verilmesi gerekir..

Masterlar:

1.Bıçak çevirme
2.Suikast
3.Hızlı saldırı

Şaman:

Şaman karakterlerde stat dağlımı 2ınt 1vıt olarak verilmesi gerekir

Masterlar:
Ejderha yardımı olan şamanlarda
1.Ejderha yardımı
2. Kutsama
3.Ejderha kükremesi

Masterlar:İyileştirmeli şamanlarda