• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metin2 Yine Güzel Bir Panel

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175
51dml0.png

Merhaba Arkadaşlar Yeni Bir Panelle Karşınızdayım...
Tasarım BAna Ait Hamachi Serverrimde Kullanıyorum...

Panelden Bir Resim

6wy0d.jpg

Link kırık olduğu için konu kilit.Güncel linkleri ve VirusTotal Sonucunu Ö.M yoluyla bana yollarsan konunun kilidini tekrar açarım@WILDGUARD

Virüs Total

Gelmek İsteyen Olursa Diye Serverimim Konusu

Moderatörün son düzenlenenleri:
Biraz ps ile mühkemmel bir panel olabilir :)

Bana Göre Mükemmel Bir Panel Kullanımında Üstüne Geldiği Nyerler Parlıyo + İtemlerin Olduğu Yerin Üstüne Gelince Fiyatı Ne Kadarsa Gösteriyo Site Her dkkda Güncelleniyo Oyuna Yeni Biri Girince Sitede Hemen Çıkıo

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------,

Diğer Arkadaşlarrın Beğenmesine Sevindm Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri