• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Metro 2033 Last Liight

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
METRO-LAST-LIGHT.jpg

Aranızda 1.seriyi oynayanlar var ise bomba gibi bir oyundu ve 2.serisinin çıkacağını duydum
Mart ayında diyorlardı ama halen bir ses cıkmadı acaba ertelendimi bilmiyorum genede tutkunu
olanlar var ise oyundan bir video paylastım sizler için :)

Not: Nette arıyorum ama herkez farklı tarih diyor net bir tarih bileniniz var ise
lütfen belirtin :)

Son düzenleme:
Mart'ın 1 inde piyasaya çıkıcaktı ertelendi mayıs 15 ineydi galiba,dediğin gibi bekleyeni çok bu oyunun biriside ben:)

----------

Bu arada başlık night değil light olucak :D

Film gibi bir oyun :D bende kesin bir tarih bulamadım beklicez mecburen :D

Mart'ın 1 inde piyasaya çıkıcaktı ertelendi mayıs 15 ineydi galiba,dediğin gibi bekleyeni çok bu oyunun biriside ben:)

----------

Bu arada başlık night değil light olucak :D

Eyvallah farketmemişim onu düzelttim :D Bende 17 mart olarak biliyordum hiçbir haber yok insallah mayıstır

Bu oyunun sistem gereksinimleri nedir ?

2.seri için gereksinimleri bilmiyorum ama 1.seri grafiklerini verebilirim bundan farkı pek olmucaktır biraz oynar arasında

Minimum
- Çift çekirdekli işlemci
- DirectX 9 ve Shader Model 3.0 destekli ekran kartı
- 1 GB RAM

Önerilen
- Dört çekirdekli işlemci
- DirectX 10 destekli ekran kartı
- 2 GB RAM

Optimum
- i7 işlemci
- DirectX 11 destekli ekran kartı
- 8 GB RAM

17 mayısta çıkıyor şuan ön siparişte,metro 2033 bedava vermişlerdi bunuda alıyım seri tamamlansın :)

kitaplarıda süperdi

Son düzenleme:

2.seri için gereksinimleri bilmiyorum ama 1.seri grafiklerini verebilirim bundan farkı pek olmucaktır biraz oynar arasında

Minimum
- Çift çekirdekli işlemci
- DirectX 9 ve Shader Model 3.0 destekli ekran kartı
- 1 GB RAM

Önerilen
- Dört çekirdekli işlemci
- DirectX 10 destekli ekran kartı
- 2 GB RAM

Optimum
- i7 işlemci
- DirectX 11 destekli ekran kartı
- 8 GB RAM

Tşk ederim kardeşim bir deniyim bakalım :)

ön siparişte bedava demedim arada virgül var.Nvidia metro 2033 steam keylerini bedava dağıtmıştı ordan aldım bunuda satın alayım seri tamamlansın diyorum :)

Anladım kardeşim,peki bu steamda kredi kartı haric alış-veriş yapabiliyormuyuz ? :)

İndirdim oyunu şuan oynuyorum, ancak oyunu hiç beğenmedim sistem gereksinimleri olarak yüksek sistem istiyor ancak asla bir COD'un yerini tutamaz.

COD çok daha düşük özelliklerle çok daha yüksek görüntü kalitesi veriyor.

Geri