• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mevzu ciddi toplanın

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Beyler Amerikan başkanı dahil herkezi harekete geçirin uzaylılar tarafından kaçırıldım demeyi çok istedim ama tabiki öyle bişey yok çok fazla boş zamanım var kendi uraşlarımla bir site açayım dedim ama beceremedim düz mantık arayüzü kullanımı basit warez paylaşımlar yapabilceğim bir site ile uraşmak istiyorum az html css bilgim var ama bir site toparlicak bilgim yok var olan site üzerinde düzenleme yaparım geliştiririm maddi manevi destek olurum bana dürüst kafası çalışan sohbeti muhabbeti güzel adam aranıyo iletişime geçin lütfen :D

---------------------------------------

Son düzenleme:
Geri