• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mezunlar gelsin hele.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
13 yıllık okul hayatım boyunca (1 sene kaldım :D) Hiç belge alamadım takdir teşekkür vs ilk defa mezun olurken aldım hadi bakalım akşam resim atıcam :D

bende ilk okulda aldım lisede alamadım arkadaş ya :D 3.41 ortalamayla mezun olduk :D

klasik liseye veda ediş :D %90'ı lise sonda belge alıyor :D bir nevi, eli boş gitme gibi :D

hadi geçmiş olsun; 4 yıllık çileli üniv. hayatında başarılar dilerim :D

Son sene bi belge alamadık ama allah şükür notta dilenmedik.Ulan en mal bile teşekkür alırken bana verilmeyen sözlü notları varyaaaa,hakkımı helal etmiyorum bazılarından sinirlendim yine.. Neyse mezun olduk beyler 4 senelik lise göz açıp kapatıncaya kadar geçti,bugün bölümde karne almaya girdiğimde oraya ilkkez 10. sınıfta girdiğim günü hatırladım vay be dedim zaman akıyor.. Okul çıkışında da iş görüşmem vardı orda işe girdim , temmuzun 6sında da Ankarada astsubaylık mülakatına gircem şimdilik böyle. Sizde durumlar,planlar nasıl :D

Buda belgelerim :D

p4t37.png

Son düzenleme:
Geri