• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Microfonlu Kulaklık ? (Tavsiyeleriniz)

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Arkadaşlar microfonlu kulaklık alıcam maximum 30 TL fakat yani sesi çok düzgün versin istiyorum en ufak cızırtı olmasın tavsiyelerinizi alabilirmiyim :)

15 tl lik kulaklık aldım illa cızırtı oluyor alıyorsan al 70-80 liralık birşey pişman olma aradığın özellikte kulaklığı 30 liraya bulamazsın

bide bir arkadaşta vardı eskiden masanın kenarına takıyodu sadece mıcrofondu heralde öyle birşey bulabilirmiyim varsa ne diye geçiyo acaba biliyormusun

images

Kullanıyordum Logitech.Fİyat olarak ne kadar verdiğimi hatırlamıyorum galiba 20 filandı.

kardeş 30 liraya anca mono mic alırsın oda cızırtı ve hava sesi verir. 50 ve üzeri fiyatlarda stereo mic alırsan o rahatsız edici sen en aza iner. En temizinden ses istiyorsan penceresiz yalıtımlı oda lazım. Sen en iyisi git bilgisayarcıden 7-8 liralıklardan al :D

----------

Resim_1333629570.jpg
bu nasıldır sizce logitech c110
hacı onla sesini çekmeye çalışırsan pek verim alamazsın benden söylemesi :D

bende mikrofon arıyorum şuanda 7.5liralık çubuk mikrofon kullanıyorum cızırtı falan yok ama ses bazen çok yüksek bazen çok kısık gidiyo uyuz etti bana hiç sorun çıkartmıyacak 50-60liralık bir mikrofon önerin

yaka mikrofonları kaliteli oluyomuş ? 20tl civarı olanlar

Geri