• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Microsoft Casusları .! Charlarınızı Koruyun .!!! (Resimli Anlatım)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Merhaba..

Bildiğimiz gibi Microsoft Cop. Casus adamlarımızı bilgisayarımıza yerleştirdi.:jil: Ve bu kişiler Host ile bağlantı kurarak İletişime geçiyor ;

Pc de ne yaptığımı Özellikle id.Pw herşeyimizi biliyorlar.Bu konuyu o yüzden buraya açtım.Bu casuslar CmD ye entegrelenmiş. Şimdi ben Bu casus tan nasıl kurtula bileceğimizi resimlerle açıklayacağım.

1-Başlat > Çalıştır(Run) > Cmd yazalım.

23ue7nt.jpg

2qtwk5v.jpg

2-Önümüze siyah bir dos programı çıkacaktır.

3-Buraya Net User yazıp (Aralarında Bir boşluk) Enterliyelim.

2cxdisp.jpg

4-Şimdi Karşınıza kullanıcı listesi çıkacak.

Önce ;

rwif11.jpg

5-Eğer burada Mİicrosoft Asistants Support_388945a0 var ise Bilgisayarınızda bir casus var.

6- Panik yapmadan bundan kurtulacağız.

7- Dos ekranında şöyle yazacağız ; Net User Support_388945a0 /delete yazacağız ve silenecek.

10dfrlx.jpg

Sonra ;

wqjp0.jpg

Ve ajanlardan daha kurtulmadık.
Başlat > Çalıştır(Run) yazıp şu kodları ekliyoruz :

regsvr32.exe /u %windir%\system32\regwizc.dll
regsvr32.exe /u %windir%\system32\licdll.dll

ister ayrı ayrı ister aynanda (aynanda olması daha iyi)

şimdi ajanlardan kurtulduk.

Son düzenleme:
#Konu onaylandı

Güzel hazırlamışşın teşekkürler.

Ben baktım yokmuş casus filan ama yinede teşekkürler

Bende Yok Şükür :) Teşekkürler Paylaşım İçin Güzel Konu Bence Sabit Olsun Çogu Kişiye Yardımcı Olur

Charlarınız botlardan soyuluyo teselliyide bunlarda arıyosunuz işte yok ajanlar soyabilirmiş microsoft ta çalışan biri neden senin charını soysunki ??? Zaten orjinal XP yi kullanmıyosun :) Ayrıca nerden biliyosun senin indirdiğin botun aslında rat olmadığını. Konuşturma şimdi beni.

Son düzenleme:
Beyler geçen bill gates dediki,benim char soyup gold satmam lazım dedi.O yüzden arkadaşa ajan yolladı.Şuan fbi da yolda her ihtimale karşı saldırcaklar arkadaşın evine.

Charlarınız botlardan soyuluyo teselliyide bunlarda arıyosunuz işte yok ajanlar soyabilirmiş microsoft ta çalışan biri neden senin charını soysunki ??? Zaten orjinal XP yi kullanmıyosun :) Ayrıca nerden biliyosun senin indirdiğin botun aslında rat olmadığını. Konuşturma şimdi beni.

Evet.

----------

Beyler geçen bill gates dediki,benim char soyup gold satmam lazım dedi.O yüzden arkadaşa ajan yolladı.Şuan fbi da yolda her ihtimale karşı saldırcaklar arkadaşın evine.

Tamam.

Son düzenleme:
birazdan yazıcaklarım yüzünden kusura bakmayın.

arkadaşım kendi saflıgın yüzünden charın soyulmuş ve sende googleden araştırma yapmışsın casus masus diye microsofta suç atıyosun. joymax ve silkroad ne alaka ya coprightin ne oldugunu bilmeden joymax kesin coprıghtla baglıdır microsofta diyosun arkadaşım gerçekten acınacak haldesiniz size sadece gülüyorum ya çok komiksiniz.. ve bu konuyu onaylayan moderatöründe işini bildiği çok belli -_- microsoft ve silkroad casusluğu bravo..

o casus dediğin şeyler asla ID PW toplamazlar nerenden salladın bunu?
o casus dediğin şeyler microsoft araçlarıdır ve microsoft yazılımlarını iyileştirmek için istatiksel bilgiler toplarlar ve yollarlar.. senin pcn her çöküşünde vb hatalar aldıgında microsofta rapor gider ve gizli güncellemeler yapılır bilgisayarında tekrar o hata ile karşılaşma diye sen o araçları her ne kadar silersen sil microsoftla bağlantın asla kesilmeyecek gerçekten 2 araç silince koskoca işletim sisteminin bilgi alıp göndermesini engellediğinimi sandın çok gülünçsünüz

bu arkadaş

----------

arkadaşım kendi saflıgın yüzünden charın soyulmuş ve sende googleden araştırma yapmışsın casus masus diye microsofta suç atıyosun. joymax ve silkroad ne alaka ya coprightin ne oldugunu bilmeden joymax kesin coprıghtla baglıdır microsofta diyosun arkadaşım gerçekten acınacak haldesiniz size sadece gülüyorum ya çok komiksiniz..
ve bu konuyu onaylayan moderatöründe işini bildiği çok belli -_- microsoft ve silkroad casusluğu bravo..

o casus dediğin şeyler microsoft araçlarıdır ve microsoft yazılımlarını iyileştirmek için istatiksel bilgiler toplarlar ve yollarlar.. senin pcn her çöküşünde vb hatalar aldıgında microsofta rapor gider ve gizli güncellemeler yapılır bilgisayarında tekrar o hata ile karşılaşma diye sen o araçları her ne kadar silersen sil microsoftla bağlantın asla kesilmeyecek gerçekten 2 araç silince koskoca işletim sisteminin bilgi alıp göndermesini engellediğinimi sandın çok gülünçsünüz

ve bu arkadaş da benim sözlerime katılır nitelikte cevaplar vermişler sana, ayrıca siyah yazılan yerede şiddetle katılıyorum :pispis konu kapanabilir.

arkadaşım kendi saflıgın yüzünden charın soyulmuş ve sende googleden araştırma yapmışsın casus masus diye microsofta suç atıyosun. joymax ve silkroad ne alaka ya coprightin ne oldugunu bilmeden joymax kesin coprıghtla baglıdır microsofta diyosun arkadaşım gerçekten acınacak haldesiniz size sadece gülüyorum ya çok komiksiniz.. ve bu konuyu onaylayan moderatöründe işini bildiği çok belli -_- microsoft ve silkroad casusluğu bravo..

:) :) :)

Son düzenleme:
onlar casus fln değil mikrosoftun işletim sisteminin yönetimi için oluşturdukları yardımcı hesaplar ;)

Saçma Windows Gerçekden Böyle birşey yapsa Bunu Cmd den kaldırmayı düşünemeyecekmi saçmalama en cok kullanılan işletim sistemi böyle bir riske girmez:)

Son düzenleme:
Kardeşim Onu kaldırınca sadece Microsoft ile bağlantını kesiyrsun ve bilgilerine ulaşamıyorlar. :)

----------

Olabilir :up:

Bencede hesapdır onlar:) söylediğim gibi bu kadar büyük bir şirket bu riske girermez eğer bu kanıtlanırsa şirketi bile kapatırlar:)
Söylediğim gibi gerçekden bilgileri çalsalardı cmd den kaldırmayı akıl ederlerdi

Geri