• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Microsoft Sistem ve Ağ Uzmanlığı (MSCE)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Insanity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Insanity

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Eki 2013
Puanı
17
Cümleten iyi geceler arkadaşlar, :D

Bildiginiz üzere okullar kapanıyo 1 sene gecikmeylede olsa lise bitiyo :D lisede bölümüm bilişim teknolojileriydi bir aksilik olmassa üniversitedede bu durum böyle devam edicek bölümümü ve işimi seviyorum dolayısıyla kendimi bu alanda geliştirmek istiyorum. Yaz tatili boşa gitmesin diye Microsoft Sistem ve Ağ uzmanlığı eğitimi alayım zamanı gelincede sertifika sınavlarına girerim diyorum. Fakat beni aydınlatabilcek, bu eğitimin kariyerime ne kadar faydası olur, konu hakkında bilgilendirme yapıcak birisini arıyorum. Herkez 19 yaşındasın çok faydası olur diyo, illaki faydası olur +1 bilgi 1 bilgidir de ne alanlara yönelebilirim, ne gibi iş imkanları sunar bu sertifika sahibi olmam, bu kursa gitmeli miyim ?

Geri