• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mid Lulu Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
maxigamebanner1.png

Lulu_4.jpg

Rünler ve Kabiliyetler

9x Gelişmiş Büyü Nüfuzu Damgası
9x Gelişmiş Zırh Mührü
9x Gelişmiş Büyü Direnci Nişanı
3x Gelişmiş Yetenek Gücü Cevheri

İtemler

3174.png
3100.png
646085E2B17C978DD20F977EDFDCA6DD.png
rabadon-sapkasi.png
FF8F24F5CF330A3C9A2F23699BA98F80.png
151511N28-15.png
Ya da duruma göre
3128.png

Başlangıç olarak "Doran Yüzüğü" ile başlıyoruz.
1056.png

Doran yüzüğünden sonra ilk çıkacağımız itemi karşımızdaki şampiyona göre belirliyoruz. Eğer karşımızda ap (yetenek gücü) kasan bir şampiyon varsa, öncelikle büyü direnci özelliğinden dolayı bizi koridorda rahatlatacak olan "Athene'nin Lanetli Kadehi" ni çıkıyoruz.
3174.png

Diğer bir ihtimal ise karşımızda ad (saldırı gücü) kasan bir şampiyonun bulunması. (Yasuo gibi) Bu durumda ilk olarak "Ölüm Ateşi Pençesi" ni çıkıyoruz.
3128.png
Bu durumda eğer karşıda yetenek gücü kasan bir şampiyon yoksa "Athene'nin Lanetli Kadehi" devreden çıkıyor. Ama eğer karşımızda saldırı gücü kasan bir şampiyona rağmen oyunda yine yetenek gücü kasan bir şampiyon varsa bu sefer "Athene'nin Lanetli Kadehi" yerine "Zhonya'nın Kumsaati" ni devreden çıkarıyoruz.

Yetenekler ve Büyüler

Orta koridorda Lulu oynarken büyü olarak "Tutuştur" ve "Sıçra" kullanıyoruz.
Tutu%C5%9Ftur-ve-S%C4%B1%C3%A7ra-Yeni.jpg

Öncelikle dost şampiyonlara ve kendimize kalkan veren kullanılan şampiyon düşman ise pasifimizi düşmana yönlendiren, E skilimizi açıyoruz. 2. levelde Lulu'nun saldırı skili olan Q skilimizi açıyoruz. 3. levelde kendinizi güvende hissediyorsanız, Q skilini yükseltebilirsiniz. Ama eğer karşınızdaki şampiyon sizi zorlayan bir şampiyon ise kolay kaçış ve karşıdakini susturmak için W skilini açabilirsiniz. Ben W açmayı tercih ediyorum. 4 ve 5. levellerde Q skilini yükseltiyoruz 6'da ultimizi açıyoruz. 7'de E skilimizi yükseltiyoruz. 8 ve 9 da Q'ya vererek Q skilimizi fullüyoruz. Daha sonra 10'da E skiline 11'de ultiye veriyoruz. 12 ve 13'de E skiline vererek E skilini de fullüyoruz. Geri kalan tüm skillerimizi 16 levelde ultiye vermemiz dışında W skiline veriyoruz.

Kişisel Öneriler

Lulu skill kombinasyonunu rahat kullanabilen şampiyonlardan bir tanesi. Size kendim de kullandığım çok da popüler olan bir kombinasyonu söylüyorum. Koridorunuzda karşınızdakini dürtmek için önce "E" ondan hemen sonra "Q" skilinizi kullanırsanız kısa sürede karşınızdaki şampiyonu ya pasif hale getirebilir ya da öldürebilirsiniz. Eğer karşınızdaki şampiyon hızlı hareket edip üzerinize atılabilen bir şampiyon ise. E,Q kombinasyonu sırasında üzerinize atıldığında W skilini kullanarak karşıdaki şampiyonu sustuyoruz. Daha sonra o sürede normal saldırı yapıp ve ya eğer canınız çok azaldıysa ultinizi kullanıp tekrar E, Q kombinasyonunu kullanıyoruz. Bir öneri daha; ultinizi erken kullanmamaya özen gösterin çünkü Lulu ultisi kritik anlarda hayat kurtaran bir ultidir canınız çok az kaldığında bile kullanıldığında işleri tam tersine yani sizin lehinize çevirebilir. Ama eğer erken kullanırsanız size pek bir yararı olmaz.

Rehberde gösterdiğim
kabiliyet rün ve itemlerle attığım bir maç

Son düzenleme:

Rehberde gösterdiğim
kabiliyet rün ve itemlerle attığım bir maç eklendi.

Geri