• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Midem çabuk doluyor bıktıımm :)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dooo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ara 2013
Puanı
9
Arkadaşlar bu aralar mideme bişi oldu daha 17-18 yaşımda 4-5 birayla midem dolmazken artık 2 biraya kusma noktasına geliyorum kafayı bulmak istiyorum bulamıyorum yakında haplancam :D doktora gitsem çözüm bulabilirlermi sizin önerileriniz nedir :)

konu saçma olabilir ama benim için çok önemli artık kusacagımı bile bile içiyorum bıktım :angry:

içmek için bukadar hevesli olanı ilk defa görüyorum kardeşim :D bira dediğin nedir o kafa yapıyorsa içkiyi bırak adam gibi şeyler iç ozaman içki içiyorsan okadar follofoş etmicen kendini hafif güzel olsun yeter

içmek için bukadar hevesli olanı ilk defa görüyorum kardeşim :D bira dediğin nedir o kafa yapıyorsa içkiyi bırak adam gibi şeyler iç ozaman içki içiyorsan okadar follofoş etmicen kendini hafif güzel olsun yeter

hocam sen olayı çok yanlış anlamışın :) kafa yapmıyor sorun burda içemiyorum sadece birada değil bütün alkollerde aynı votka rakı onlarıda içemiyorum midem doluyor sıkıntım var galiba doktora gitsem doktora ne dicem bilmiyorum :)

Herkezin hassaaiyeti farki ama bu tur aktiviteler oncesi saglam bealenme yerine hafif bir tatli ile daha fazla alkol alabilirsin

"Haydar bey bisikletten düştüm kızlığım bozulmuşmudur?" senin soru bu soruya eşit. :D Gerisini sen düşün. :D

abi bende bira içerimde anca arkadaşların zoruyla normalde alkollü içkiler arasında bence en berbatı votka viski türü şeyler varken bira içmek saçma bende çabuk şişiyorum birada 2. yi zor bitiriyorum hele yemekten sonraysa 2. ye gerek bile yok. ama votka öyle değil hem sert hem karın şişiren bişey değil gazlı değil en azından rakıda şişiriyor suyla karıştırınca açıkcası sekte içemiyorum bence içkiyi değiştirmekte çare yada birada maltlara yönel bide öyle dene :D

Sana öle geliyordur .Mide ufalan bir şey değil. Başka bir sorun vardır altında .
Doktora görünmende fayda var . Tabi 4 birdan 2 biraya düştüm deme fırcanın kralını yersin.

boş konuşmak zorundamısın kardeşim 21 yaşında neyin havasını yapabilirim insanca bişi söylüyoruz insan olmayanlar atlıyor
bursalı olmandan belli bazı şeyler.
not1:bursalı değilim
not2:bursalılar elemi geçirdi seni zamanında
not3:istediğim konuya istediğim cevabı yazarım kapişş?

Bende iki bardak vodkada hemen başım döner okadar rakı içtiyom kafam bile dönmüyo :D

Yılbaşında sade 2 şişe viski içtim kafam çok rahattı üstüne vodkada içtim 3 şişe hiç bişey olmadı mideden mideye değişiyor

Geri