• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mikrofon Sorunu

MarcioDemirci

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Kas 2010
Puanı
42
S.a. arkadaşlar.

Direk soruna gireyim;

Ben bir mikrofon aldım Trust 20378 isminde, bu mikrofonun jak kısmını laptopun jak girişine takınca sorunsuz ses alıyor normal şartlarda fakat oyun açıp tuşlara basınca veya ateş edince sesde kaymalar oluyor, ses boğuluyor veya kısım kısım ses kesiliyor acaba sorunun çözümü nedir? Usb ses kartı ile takınca sıkıntı yok ama jak kısmını takınca bu sorun ortaya çıkıyor. Çözümünü bilen varsa ve yazarsa çok sevinirim.

Geri