• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

# Minecraft Hungergames Taktikleri #

Taktikler Yararlı oldumu ?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Biraz

• Hayır

• Kullanılan toplam oy
    0

vector102

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ocak 2015
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar sizlere hungergames'te nasıl kazanacagınızı anlatacağım.

öncelikle ilk işimiz servere göre degişen bir şey serverde kitli varmı yokmu ?

varsa chest leri toplamaya çalışın eger,kitsiz bir hungergames'se kaçın odun kesin taş kılıç yapın

Ve arkadaşlar eger tek başınıza oynamıyorsanız skype de veya oyun üzerinde bir takımınız varsa buldugunuz adama dalın ve adamın itemlerini

kendi aranızda paylaşın oyunu 4ve üzeri bir takımla oynuyorsanız korkmadan dalın en son vs lere siz kalırsınız veya takımınızdan biri bu size baglı !

Lafı uzatmadan kitli bir server anlatımına geçim

elbette ilk adım bir kit seçmek ben sonoyuncu'da oynadıgımda herzaman alevli okçuyu seçerim tabi vip seniz orası farklı :D

vip degilseniz alevli okçuyu seçin eger okçulukla aranız iyi degilse zengin'i seçin altın kazma,balta,kılıç gibi itemler veriyor,ayrıca zengin olursanız

altın verir altın a tıkladıgımızda hız kazanır ve rakip'ten kaçabilir veya kovalayabilirsiniz :D

Evet arkadaşlar Şimdilik bu kadar taktik yeter devamı size kalmış

iyi forumlar...

Geri