• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Minecraft Multiplayer

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Öncelikle merhaba arkadaşlar,

MC'yi multiplayer olarak oynayacak birileri varsa hamachiden oynayabiliriz zira tatil olduğu için epey vaktimiz vardır çoğumuzun oynamak isteyenler "rikoudusage" skype adresini eklerse sevinirim teşekkürler :fky: (bilmeseniz bile öğretirim çok zor değil :) )

Eğer bana öğretirsen oynarız. :D Başlamak istiyordumda biri öğreticek ki öyle başlıycam karışık geldi biraz.

Eğer bana öğretirsen oynarız. :D Başlamak istiyordumda biri öğreticek ki öyle başlıycam karışık geldi biraz.
Çok kolay ozan :D 1 güne öğreniyosun ister istemez :D Öğretirim tabi şuan zaten 1 2 gündür inthedeep ile oynuyoruz survival güzel bi ev falan yaptık gelirsen 3ümüz takılırız :D

ben minecraft ı ilk kez multiplayer oynıyıcam ser verinizde eksik adam varsa benide ala bilirmisiniz ?

Geri