• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Minecraft Texture Pack Yükleme [Ayrıntılı]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
pbzvby8i.gif

Minecraft Texture Pack Yükleme

15711.png

Texture Pack Nedir ?

Texture pack,oyundaki blockların görünüşlerinin (Texturelerinin) değişmesini sağlar.Minecraftı olan birçok kişi genelde texture pack kullanır.(Gerçekçi textureler bulabilirsiniz, buda sizi adeta gerçekten bir survival yapıyormuşsunuz gibi gösterebilir)

15711.png

Nasıl İndiririm ?

1- Bu siteye girin.
2- Üst taraftan en son sürümü seçin.
3- İstediğiniz bir texture pack'ı seçin.
4- İsterseniz, seçtikten sonra en alta inip indirebilirsiniz, yada tek tek ayarları kendinize göre yaparsınız.
5- Adf.ly ile yapmak için kutucuk işaretli olsun. İstemiyorsanız işareti kaldırın.
6- Download'a basın ve masaüstüne atın.

15711.png

Nasıl Kurulur ?

1- Başlat>Çalıştır'a şunu yazın : %appdata%\.minecraft\texturepacks
2- Enter'e basın.
3- Açılan yere, masaüstüne indirdiğiniz .rar dosyasını atın.
4- Daha sonra HD görüntü yapmak için bu konuyu inceleyin.
15711.png

Nasıl Kullanırım ?

1- Oyuna girin.
2-Doku Paketleri'ni seçin.
3- Kullanmak istediğiniz texture pack'ı seçin.
4- Tamam'a basın.

15711.png

Maxigame - _DeaLyDeviL_

Anlatım & Rehber : _DeaLyDeviL_

15711.png

.

kardeş ben LB PHOTOREALISM adlı texture pack yükledim zip i attım. oyuna girdim doku paketlerine tıkladım orda gözüküyor LB PHOTOREALISM oraya tıkladığım zaman işaretlenmiyor yani olmuyor. başka bir texture pack çalışıyor ama o çalışmıyor. orda gözükse de. yardım edebilirseniz sevinirim

Bazen banada oluyor o durum. Versiyonları uyuşmadığı zaman yapıyor onu.

COK SUPER OLMUS,BİR COK SİTEYE GİRDİM,CEVABIMI BURDA ALDIM,ELİNİZE SAĞLIK :alkis

Geri