• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MineCraft

KatilBiber*

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
43
şimdfi beyler merhaba herkeze bayadır görüyorum milelt ev inşa ediyor bişiler patlatıyor bu oyunu kısaca özetliycek varmı oynamayı düşünüorumda multiplayermi oluyor hamachi ıvır zırı biraz açıklarsanız iyi olur

konu yeri yalışsa özür dilerim burası daha çok rağbet gördüğü için açtım

şimdfi beyler merhaba herkeze bayadır görüyorum milelt ev inşa ediyor bişiler patlatıyor bu oyunu kısaca özetliycek varmı oynamayı düşünüorumda multiplayermi oluyor hamachi ıvır zırı biraz açıklarsanız iyi olur

konu yeri yalışsa özür dilerim burası daha çok rağbet gördüğü için açtım

kardeşim valla bende birşey anlamadım bu minecraftttan :D geçen cafeye gittim baktım çocuklar oynuyor ev inşa ediyor youtubeden bakıyom adamlar çubuk admalarla çatışmaya giriyor nasıl bişi bu :D

Gerçekten güzel bir oyun ama oynamayı bilmeyince izlemeside zevkli oluyor

Crackli versiyonda oynamıştım bende sizde deniyebilirsiniz

Son düzenleme:
Shi-Gin(Emre) ile bir kere multiplayer oynama fırsatım olmuştu, bir arkadaş daha vardı.
Yeri kazıp tuğladan ev inşa ediyorduk, ha bir de adamlar hep karton kafaydı. :D
Bir de hiç unutmam gece olunca yaratıklar çıkıyordu onlardan kaçıyorduk .

anlatılanalra göre güzele benziyor bir denesekmi ne yapsak ücretlimidir bu oyun ? silkroad gigib private serverlerimi varn ?

Banada lazım ünide canım sıkılıyo nerden indirebilirim internetten indirdim çalıştıramadım

aynen glados bende ünideyim evdeyim hep canım sıkılıyor neyse iy igeceler yatıyorum ben umarım iyi anlayan bir arkadaş yardımcı olur yarın bakarım konuya

Crack felan yokmu :d

----------

ben single player oynamak istiyorum eskiden oynuyodum :d

Geri