• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mini Loader ( iSro İçin ) [ Çalışıyor !]

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
maxigamelogo.png

Araştırmalarım sonucu yabancı bir sitede bulduğum Mini Loaderi paylaşıyorum. Biraz önce kendim test ettim indirip. İşe yarayacağını umarım .

Çalıştırılması

Çalıştırılması çok basit. İndirdiğiniz dosyayı rardan çıkarın ve Silkroadın yüklü olduğu klasöre kopyalayın. Sonra programı açın . Otomatik olarak Client gelecektir.

Özellikleri

- MultiClient ( Çoklu )
- No DC
- GameGuard Logosu Kaldırıldı.
- Küfür Filtresi Kaldırıldı.
- Event Mesajı Kaldırıldı.

Kısayollar

- /min -> Silkroadı Küçültür ( Görev çubuğuna gelir.)
- /win -> Pencere modu
- /max -> Silkroad Penceresini Tekrar Açar.
- /hide -> Clienti Gizler.
- /exit -> Clienti Kapatır.

Download : Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
VirusTotal : Tıklayın.. ( 1/43 )

Önemli Not : Upload bana aittir Loader da Pc'nizde karşılaşılan sorunlar yüzünden MaxiGame ailesi sorumlu tutulamaz.

Bu Loader ın en son güncellemesi Rumata Loader varken yapıldı. çok küçük bir dosyasının o kadar hackshiled korumasını geçipde loader özelliğinin aktif olması tuhaf. nerden bulduğun ile ilgili detaylı bilgiyi özel mesaj yoluyla verirmisin. Akut ve programlama dilinden anlayan arkadaşların bu loader incelemesi gerekmekte bildiğim kadarıyla log kaydeci özelliği vardı bu loaderın.

Bu Loader ın en son güncellemesi Rumata Loader varken yapıldı. çok küçük bir dosyasının o kadar hackshiled korumasını geçipde loader özelliğinin aktif olması tuhaf. nerden bulduğun ile ilgili detaylı bilgiyi özel mesaj yoluyla verirmisin. Akut ve programlama dilinden anlayan arkadaşların bu loader incelemesi gerekmekte bildiğim kadarıyla log kaydeci özelliği vardı bu loaderın.

Gönderdim mesaj :)

----------

Teşekkürler Arkadaşlar.

Geri