• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Misafir Çocuğu

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Yeter ulan kaç gündür neler çekiyorum birde yatıya kalmazlar mı sabah 5'e kadar 11yaşındaki çocukLAR uyutmadı sabah kalkıyorum bilgisayarda bilgisayar gece saat 1'e kadar ötüyolar
hani bilgisayarı versem yine kurtulamıyorum 2kişilik oyun aç beraber oynayalım diye tutturuyorlar

Alın gardaşlarım acımızı gösterecek bir video

Hiç sorma dünde bize geldi 9 yaşında,lavuğa crysis 3 açıyorum gelmiş wolfteam indir dünyanın en iyi oyunu o diyor :(

Ben gelecekleri haberini aldığımda ortalığı bı güzel topluyorum. Monitörü söküp kasayı bırakıyorum, bir şey diyemiyorlar muhaha :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ulan benim küçük kuzenler bilgisayarı veriyim diye şantaj yaptılar bana :D

modemi alıyorum abi sonra çocuklar geliyor hemen abisi açda bi oyun oynasın internet yokki açıyım ama oyun yok yinede takılsın diyorum sonra açıyorum hani böyle oyun yok boş boş pcyi karıştırıyor misafir çocuğunun canı sıkılıyor ya ben o an dünyanın en mutlu insanı oluyorum :D

Benim Allah'a şükür böyle sorunum yok ama olursa direk hdd kablosunu çıkarıyorum. Bilgisayar bozuldu açamam dediğimde ise bir şey yapamıyorlar, öneririm :)

laptop ve netbookları şimdi daha çok sevmeye başladım :D

Misafir geleceğini öğrendiğim zaman, pcyi ve modemi küçük çocukların uzanamayacağı yerlere koyuyorum. :pispis

Laptop'ları seviyorum. :)

Aranızda en rahatı benim herhalde 4 adet pc var direk laptopları veriyorum rahatım

Videoyu kim yaptıysa süper olmuş izlediğimden beri gülüyorum. :D Çocugun hareketlere bak :D Arızalığın kitabını yazmış sanki mınna :D

hmm akıyon yhani .s

----------

Siz Bide gidip bilgisayarımı veriyorsunuz ? :D

Ben valla İnternet üzerinden kazancımı saglıyorum 4 ,5 saat daha işim var diyorum ümidi kesiyorlar :D :D
afedersinde laptop ve masaüstüm var masaüstünde oynuyorum laptopu veriyorum oynasın diye

Geri