• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Misafir.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan shatk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

shatk

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Şub 2011
Puanı
0
Gelince Odaya Saklandğımız.Yolcu edince kapı eşiğinde bıtmek bilmeyen bir sohbet başlattığımız.insanlar :D

Çocuklarını eğlendirmek için odaya kafalarını uzatıp biraz bu da oynasın abisi diyen insanlar

Masaüstü arka planına Bülent Ersoy resmi koydum.Misafir kalp krizi geçirdi :D

Bu bilgisayarda Maryo var mı diye başımın etini yiyen veletler topluluğu.

Nasılsınız
İyiyiz Ne olsun.

Oğlum sen nasılsın.
İyi işte

Ahmet bey sen nasılsın.
İyiyiz hamdolsun.

Buse sen nasılsın.
İyilik sağlık.

.......

ahh ahh misafir bebelerini azmı elimden geçirdim bunları bi ağlatırdım kaçmaya calısırlardı odadanda cıkartmazdım ağzını açana patlatırdım bitane :D ahaha

*Abi bana Mario Acsana -
- SittirLan pezeveng

Sonraya annemleırn yanına gıdıp bana oyun acmadı demesı ve
Annemı AzarLamarı basLar. nıe acmıosun nebıcım abısı fln hesabı

Anlamadıkları halde pcye oturup klavyeme çay döken hıyarlar :S 7. klavyem 2 sini ben bozdum diğerlerini misafir çocukları :S:S

Evinizi ziyaret edene misafir denir."oo kimler gelmiş" diyebiliteniz yüksekse karşınızdaki iyi bir misafir, evinizde olduğundan en küçük bir rahatsızlık duymuyorsanız.Geldiğine bile seviniyorsanız misafirdir yahu.

Peki 'her akşam' kapı çalındığında kimin geldiğini tahmin edebiliyorsanız? O saniyeler içinde Allah'a "nolur başka biri olsun, yengem olsun, amcam olsun, kapıcı olsun (ki apartmanda kapıcı yoktur, artık nasıl bir strese giriyorsanız) babam olsun(evde horlamaktadır)" gibi sayısız dileklerde bulunuyorsanız.
Kimdir o?
Misafir midir o?

Yoksa ablasının zile sevişircesine abanıp ablamın yanına bir köşeye çekildiği, bilgisayarıma ölümüne koşan iki veletin ayak sesleri midir?

Katıksız olduklarını anlamak zor değil.

Öyle böyle değil ama, bir zil insanın korkulu rüyası olabilir mi arkadaş..Hemde zeka fışkırıyor ki bunlardan psikolojim altüst.

Ben sürekli evimize girdikleri için taktikler bile geliştirdim.. Leptopu parçalarcasına oynuyorlardı eskiden.Ulan o leptop kullanılamaz hale gelse, sen ablanın yanına gidip durumu anlatsan, ablanda "e hadi biz kalkalım o zaman" diyip kıvırsa, virgül virgül virgül senin o parayı karşılayabilecek durumun var mı? Var mı ha? Var mıı?Üstelik ben bunun notdefterine bir bakayım dedim yeni aldık diyip elletmemişti bak yine düşündükçe moralim bozuluyor..Neyse leptopu hakkı rahmetine kavuşmadan sakladık.Biri daha uslu, sinir sinirdir değiştiremezsiniz ama..

Her bilgisayara atladıklarında aynen şunları konuşuyoruz..

+ Sıra sıra oynuyoruz (gerçekten, eşit oynamaya kabullenmekteyim)
- Ölsene yja
+ Sıra sıra
- Öl artık öl (öyle bir konuşma tarzı var ki kalpten gitmemi istiyor)
+ Sende geber
- Ablam seni döver, annemede söylersem görürsün
+ Oynamıyorsun
- Tamam ben oynamıcam, ama sen ölünce oynıcam dime? (??)
+ Bilgisayar benim git oynamıyorsun
- Tamam ben oynamıcam, ama sen ölünce oynamıcan ben oynucam?
+ Sıra sıra
- tamam
- Ölsene yjaa

Her akşam bu diyaloglarla uzuyor.Ulan bütün akşamımı kahve yudumlayıp güzel bir sinema izlemek varken, ölmemi isteyen ve ölmediğimde ablasına şikayet eden akıl dolu hıyarlarla geçirmek zorunda mıyım?Ama yok, iki tane patlatamıyoruz ki ağızlarına, yapamayız.Onlar "misafir" çünkü.

Yinede bir gün gelecek, güvenimi toplayıp "hepinizden nefret ediyorum evimden defolun" diyeceğim bir güne uyanacağım.

Strese gelemiyorum abi, bak yine seyirdi gözlerim.

Kin besleyen adam

Son düzenleme:
Geldiklerinde Bütün Özel Eşyalarımla Beraber Kendimi Odaya Kilitliyip Anneye Hastaydı O Bıraz Yatıyor Dedirtip içerde Cs Oynamak :D

Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin ''Şunu iyi bilesiniz ki, her misafir kendi rızkı ile gelir. Ve kimse, kimsenin rızkını yiyemez, eksiltemez... Hatta misafir, bir evin bereketini artırır ve o evin rızkında artma olur,'' sözünü söylediği konu

Geri