• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

mljklljlj

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan pagedown
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O 1 tb senin harddisk boyutundur.
Bilgisayar genel olarak harika, güle güle kullan.
Asus olması ayrıcalık zaten.

benim bilgisayarımın aynısından almışsın laptop konusunda asusa güveniyorum . Elindeki laptopun modeli heralde X550V olması lazım . Güzel bilgisayar güle güle kullan .

Ortalama fiyat laptop markası derseniz.Asus-Samsung tek geçerim.2008 yılında bir laptop almıştım prototype 2 yi kaldırıyordu :)

Hayırlı olsun.

Dostum modelini yazarsan ayrıntılı inceleyelim, muhtemelen n56 serisi veya k55 serisindendir değilse bile yaz inceleyip söyleyelim, ekran kartı modelin geforce gt635m ve üstü ise iyi sayılır ancak her oyunu yüksek grafikte oynayamazsın, işlemci i5 mi i7 mi 3. nesilmi 4. nesil mi bunlarda önemli ama sana yeteceğine eminim :)

çok sağolun arkadaşlar i5 ti galiba :D

DELL alacaktım bilinen marka asus alim dedim

----------

bide oyun oynarsam gta vice city oynarım onada yeter galiba :D

----------

birde arkadaşlar pek laptoptan anlamadıgım için bu bilgisayarın diğer parçaları kötü değildir dimi dolandırmamışlardır :D

Geri