• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MMO Tanıtım #RaiderZ

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xill
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Xill

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Eyl 2012
Puanı
0
maxigamelogo.png

dm049.jpg

Türü : MMORPG
Ücret:
Ücretsiz (Yalan bunlar :D)
Özellik :
PvP & PvE
Yayımcı Firma:
GameForge
Oyun Durumu:
Kapalı Beta

Tanıtım Videosu;

Oyun içi Videosu;

Bir başka video;

Oyun İçi Görüntü;

1.jpg

Bir başka görüntü;

2.jpg

Karakter Çeşitleri:

Dört seçeneğimiz var;
1)Kılıç kalkan giden Defender
2)Kocaman kılıcıyla Berserker
3)Cana can katan Cleric
4)RPG’lerin olmazsa olmazı Sorcerer.

Belirtmek isterim, Cleric ve Sorcerer'ın kıyafetlerinin fiziği diğer karakterlerin kıyafetlerine nazaran daha tarz durmuş.

[ACIKLAMA]Şu an için henüz test aşamasında olduğundan bütün sınıfların bu kadar olup olmadığını bilmiyorum nitekim sitesinde de sınıflarla ilgili bir şey yazmıyor.[/ACIKLAMA]

Grafikler;
Canlı renkleri ve aydınlık bir ortamda geçiyor oyun. Göze kötü gözükmeyen ancak çok da fazla bir farklılığı olmayan grafikleri var. Ayrıca Boss ve mini boss ların modellemeleri ayrı bi hoşuma gitti.

Özellikle görev aldığınız NPC’ler neredeyse Final Fantasy’den fırlamış gibi :D

Kötü:
kotu-r.png
Görevlerin 10 canavar kes gel türünden olması

kotu-r.png
Grafikler çok iyi denemez

kotu-r.png
3levelden itibaren oyunun birden zorlaşması

kotu-r.png
Gölgelendirmeler

kotu-r.png
Kulak tırmalayan
seslendirmeler
​İyi:
iyi-r.png
Dinamik savaş sistemi
iyi-r.png
Geniş hareket sistemi (Misal devasa bir boss ile kapışırken elindeki sütunu size vurmak için elini kaldırdığında bacaklarının arasından geçerek arkadan saldırabiliyorsunuz.)
iyi-r.png
Anime tadında görüntüler.

[ACIKLAMA]Oyun açılış tarihi 24 Ekim[/ACIKLAMA]

Oyunun 10 üstünden değerlendirmesi: 10/7

Benim fikrime gelirsek: Görüntüsü Animeye kaçan mmoprg ları aslında sevmem ama kaliteli bir oyuna benziyor. Karakter çeşidide az gibi geldi ama tam bir bilgi yok daha karakter ekleneceğine dair.

Tanıtımın sonuna gelmiş bulunuyorum, varsa bir eksiğimiz affola.

Son düzenleme:
Valla oynucaktım fakat bi türlü dek gelemedik. Bu oyun aslında bi yönüyle sro ya benziyor. Skilleri ve Stat ları aynı şekilde açıyorsunuz srodaki gibi. Efekleride fena değil gibi dikkatimi çekti fakat tam ben betaya katılıcakken bitti betası şimdi open beta çıkıcakmış yakınlarsa sanırım ^^ Ama ondan önce Age Of Wulin(Wushu) Çıkabilir onuda deneyenbilirim bakalım bekliyorz :D

Piyasada denemediğim oyun kalmadı hiçbirini beğenmiyorum, gerek grafik olsun gerek ücret kısmıyla olsun. Tövbe ettim silkroad a dayanamadım gene başladım. Şimdi İnfinity i bekliyorum :D
Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı :D

"Açılış tarihi 24 Ekim"

Aynen aynen sro dan sonra hiç bi oyun tad vermiyor ama artık sroda sıkıyor nası bişey bende anlamadım :D LoL la falan zaman geçiriyoruz şu sıra :D Raiderz daha erken açılacak diye biliyodum ben 11 indemi ne açılıyor haberi vardı. Ertelenmişmi? Belki Avrupa ve US farkından dolayıdır. Bakalım bekliyoruz ^^

C9 un açık haritalı bir varyasyonu gibi duruyor denemek gerek ama silkroad kadar bağlayıcı olacağını sanmıyorum bende

Böyle oyunlar piyasada çok, hiçbirine içim sinmedi oynamadım. Basit geliyor nedense bende çözebilmiş değilim :D Farklılığı yok öbürlerinden çünki

----------

G.modlardan biri konuya girerse gerekli foruma taşırsa sevinirim. Yeni konu aç seçeneği yok.

Yurt dışı serverlarında türkler çok zorlanıyor, sevilmiyoruz oyüzden heves etsemde başlayasım gelmiyo

Geri