• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mobil Cihaz Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cloudy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cloudy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 Tem 2015
Puanı
27
Şuanda G2 kullanmaktayım artık hem sıkıldım hemde aldığım için pişmanım.Telefonumu değiştirmek istiyorum fakat yine pişman olmak istemiyorum.Üzerine para eklemeden güzel tatminkar bir cihaz istiyorum.Eklesem bile en fazla 100TL ekleyebilirim.

Yardım edebilicek kimse yok mu ?
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION]

G2 nin üzerine 100 TL ekleyip nasıl tatminkar bir cihaz alabilirsin ki? Bütçen bu kadar kısıtlı ise hiç değiştirme telefonunu. Elindeki telefonu 100 TL için değiştirmeye değmez. Zaten o fiyat aralığında 100 Tl farkla G2 den daha iyi bir cihaz yok.

G2 nin üzerine 100 TL ekleyip nasıl tatminkar bir cihaz alabilirsin ki? Bütçen bu kadar kısıtlı ise hiç değiştirme telefonunu. Elindeki telefonu 100 TL için değiştirmeye değmez. Zaten o fiyat aralığında 100 Tl farkla G2 den daha iyi bir cihaz yok.

HTC M7-M8 veya Note2-3 olmaz mı ?

HTC M9, Note 4 & 5, LG G3 & 4 dersen tamam da isimlerini verdiğin cihazların hiç biri G2 den daha iyi değil. Belki G2 ye yakın ama G2 den üstün değiller.

HTC M9, Note 4 & 5, LG G3 & 4 dersen tamam da isimlerini verdiğin cihazların hiç biri G2 den daha iyi değil. Belki G2 ye yakın ama G2 den üstün değiller.

O zaman şöyle söyliyim.Şuanda cihazımda hem sarı hemde beyaz lekeler mevcut.Daha öncede sarı leke çıkmıştı fakat ekranı kırılmıştı LG Teknik servisi değişim için 450TL dediği ve 1 hafta sonra parçanın geliceğini söylediği için extradan da geçici süreliğine cihaz vermediği için telefonu tamirciye götürdüm ve yarı fiyatına kasa dahil hepsini değiştirdim. Cihaz garantiden çıktı o yüzden ilerleyen zamanlarda o lekeler artmadan elden çıkartmak istiyorum bi 250TL daha vermek istemiyorum cihaza...

Dediğim gibi daha iyi birşey istiyorsan Note 4, HTC M9, LG G3 & G4, Xperia Z3 & Z4 almalısın.

Senin isimlerini yazdığın cihazlar G2 den üstün değiller.

Dediğim gibi daha iyi birşey istiyorsan Note 4, HTC M9, LG G3 & G4, Xperia Z3 & Z4 almalısın.

Senin isimlerini yazdığın cihazlar G2 den üstün değiller.

Üstün olmasına gerek yok tatminkar olsun yeter.Tatminden kastım bu tip kronik sorunları olmasın.Arayüzü sıkıntılı olmasın.En azından LG gibi Lollipop güncellemesi alsın...

Seninki kronik bir sorun değil tamamen senin şansızlığın veya kullanımına bağlı ortaya çıkan birşey. LG2 kullanan birçok kişi biliyorum söylediğin sorunlardan bahsedeni görmedim. Güncelleme istiyorsan Nexus veya iPhone alacaksın.

Şuanda G2 kullanmaktayım artık hem sıkıldım hemde aldığım için pişmanım.Telefonumu değiştirmek istiyorum fakat yine pişman olmak istemiyorum.Üzerine para eklemeden güzel tatminkar bir cihaz istiyorum.Eklesem bile en fazla 100TL ekleyebilirim.

+100 TL ile ne alacaksın ki. 2 el almak istiyorsa önce seninkinin bir fiyatını çıkart satış ona göre bir bedel oluşur. Fakat sana tavsiyem Apple'dan şaşma. Yada teknik servis ağı iyi olan telefonlara yönel. Sırf Asus diye çıktığında Zenfone 5 aldım. 17.09.2015 den beri 3 defa servise gitti ve hayla serviste. Ne değişim, iade illa onarıma sokuyorlar ama yok arkadaş dikiş tutmuyor cihaz. Cihaz alırken çok yönlü almanı tavsiye ederim Cihazın özellikleri veya cicili olması değil cihaza verdiği teknik destek vs bunları da düşünerek. Durumun varsa 6 al yoksa 5/5s al işini görür.

Seninki kronik bir sorun değil tamamen senin şansızlığın veya kullanımına bağlı ortaya çıkan birşey. LG2 kullanan birçok kişi biliyorum söylediğin sorunlardan bahsedeni görmedim. Güncelleme istiyorsan Nexus veya iPhone alacaksın.

Ben telefonda pek bişey yapmıyorum oyun vs oynamıyorum.Sosyal ağ - Mesajlaşma - Fotoğraf. iPhone 5 alsam olur mu ?

Olur neden olmasın, biraz daha kendini zorlayıp 5S alırsan daha da güzel olabilir.

Geri