• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mobları spawndan silmek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DaB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Millet nerde kasıcak ? (Max Lvden başlanmıyorsa onuda geçtim zerk ? )

Millet nerde kasıcak ? (Max Lvden başlanmıyorsa onuda geçtim zerk ? )
Kullandığım birşey bu.. Npc'ye zerk potu ekleyip 40 m yaptım, kervan rateleri ise 200x.. almak için kervan çekiyorlar oyun canlı kalıyor eski pvp- çekişme ortamı oluyor ve bol bol eğlence:) Sağlam bir sunucuyada gerek kalmıyor.. Ayrıca pvp serverleri için paylaştım, maxlevelden başlatacakların işine yarayacaktır

Bro constantin, samarkand ve donwhang sadece burdaki mobları kaldırabiliyor muyuz?

1200 mob istiyorum. Böylemi yapacağım,

update tab_refnest set dwMaxTotalCount = 1200

SW 120 Cap Max 13 Dg Satıslı Server jangan Hotan ACIK SADECE FORTES WAR ICIN DIER SEHIRLER HEM HARTADAN HEMDE OYUNDAN KAPADIM JANGAN 110+MOBLARI YERLEŞTİRDİM HORAN 120+125 MOB KOYDUM SW Lag Dan eser Yok

Geri