• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modem Arayüz Şifresi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
arkadaşlar öğrencilik hali malumunuz yurtda kalıyorum kablosuz internet yok çok sıkılıyorum benim yurdun karşısında bir ilkokul var internet bağlantısı 4 çizgi çekiyo ve şifresiz ama bağlantı kurulamıyodu geçenlerde yeni gelen bilgisayarların labaratuvar a taşınması için yardım istediler bu sırada ağ sistemini kuran hocaylada konuşma fırsatımız oldu neden şifre koymadıklarını sordum mac fitreleme mevcut şifre koymaya gerek yok dedi sadece kendi laptop ve netbook larını tanıtmışlar ağ ya bende bi çakallık yapayım modem arayüze benim laptop un mac adresini tanıtıp yurttan takılıyım dedim:fky: ama modem arayüz şifreside değiştirilmiş tahmin edeceğiniz üzere :D bunu bulma şansım varmı :D ID:192.168.1.1 airtes modem okuldaki hocalarla konuştum yurtta internetim olmadığını laboratuvarınızı arada kaynak olarak kullanabilirmiyim diye olur dediler çözüm önerilerinizi bekliyorum modeme reset at demeyin yok anasının a*ı derler adama :D zaten modemde öğretmenler odasındaymış erişemem yani :D kablosuz şifreyi kırabilen programlar var bunu kırabilcek bir program bir yol olmalı diye düşünüyorum

Modem arayüz şifresi ayrı kablosuzla şifreyi brut force ile çözebilirsin diycemde çok uzun sürer okulun telefon numarasını ismini vs. dene.

Modem arayüz şifresi ayrı kablosuzla şifreyi brut force ile çözebilirsin diycemde çok uzun sürer okulun telefon numarasını ismini vs. dene.
qnq ben dumpper ile 4 tane kırdımda geri kalanları bu brut force ile kırabilirmiyim ? xiaopan çalışsa onla denicemde o çalışmıyormuş :/

Kenk ben brut forceu modem arayuzu icin demistim kablosuz ag sifresi icin ideal programlar var faceten yollarim.

Geri