• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

modem ayarları sıfırlama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JinJine
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JinJine

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2013
Puanı
0
arkadaşlar 4 kişi ortak int kullanıyoruz modem arkadaşda ben az önce modemin ayarlarına girdim 192.168.1.1 den kurcalarken modem ayarlarını sıfırladım 2 dakika beklemeniz gerekiyo yazdı net gitti geri geldi sonra bağlantı koptu işte yeniden girdim admin ttnet yazdım yeni şifre istedi yazdım fakat bağlanamıyorum id veya şifre yanlış diyo ayarlayı 0 layınca başkaları benim modemime bağlanırmı ağ şifresi kalkarmı başkası habersiz bağlanırmı ben nasıl düzeltirim bunu ?

----------

ya beyler kimse yokmu modemin ayarları 0 layınca wireless şifreside kalkarmı ? çevremde oturan birsürü beleşci adam var yazık olmadan bişeyler yapıyım :D

Son düzenleme:
Muhtemelen şifren kalkmaz.Sadece TTnet kullanıcı adın ve şifrenle tekrar giriş yapman gerekiyodur.Sonra wireles işin yeni şifre belirlemen gerekecektir.

Geri