• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Moderatörler ve Char Takasları Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
En titiz olduğum en önem verdiğim konu budur. Bir moderatörün takas işlerine girmesi...

Açık ve net bir şekilde ifade ediyorum kimse moderatörlerden takas yapmalarını istemesin veya moderatör diye güvenip charını teslim etmesin aksi bir durumda oluşabilecek hiç bir zarardan SilkroadMAX sorumlu değildir kesinlikle sorumluluk kabul etmiyorum.

Bu demek değildirki moderatörlerimiz güvenilmez en az benim kadar güvenilir arkadaşlarımız var ancak sizinde bildiğiniz gibi mod kadrosu sürekli değişiyor birisi gidiyor birisi geliyor moderatörleri seçerken nickine bakıp içini göremeyiz malesef öyle bir maharetimiz yok... Aldığımız kişilerin bazıları kötü niyetki olabilir ve yetkilerini kullanıp size zarar verebilir bu yüzden KESİNLİKLE MODLARDAN TAKAS İSTEMEYİN ve MODERATÖR DİYE CHARINIZI TESLİM ETMEYİN.

Bu konu nedeni ile şuandan itibaren bana kimse gelip demesin abi modunuz charımı çaldı yok şöyle oldu böyle oldu sizi açıkça uyarıyorum YAPMAYIN... Bile bile gidip yaparsanız sonuçlarına tek başınıza katlanırsınız, ve benim elimden birşey gelmez bana gelip ağlamayın bunun için...

[UYARI] Anlamayanlar İçin : MODERATÖRLERİN TAKAS YAPMALARI KATİYEN YASAKTIR VE TAKAS YAPMA GİBİ BİR YETKİLERİ YOKTUR.[/UYARI]

charım elden gittikten sonra mı konu acıyorsunuz ya xS

arkadaşım bas bas bağırıyorlar sen biraz okuyup araştırma yapsaydın neyin ne olduğunu öğrenirdin ...

Moderatörler takas yapabilir gibi bir duyurumuz olmadığına göre moderatörlerin takas yapamayacağını anlamanız gerekirdi, bu konu bunu anlamayıp kendi kafasına göre iş yapanlar için suç tamamen sizin.

Yolun ortasında yürürsen araba çarpar tabiki biri sana yoldan çekil demeden çekilmen gerektiğini anlayamayacak düzeydemisin. Bu şuna benziyor site anasaymızda sattığımız ürünler var yaptığımız işler var mesela golda silk takası gibi bir hizmetimiz yok hiç bir yere yazmadık duyurmadık ancak durmadan gelip golda silk veriyormusunuz diyenler var eğer böyle bir hizmetimiz olsaydı yazardık mutlaka değil mi yazılmadı diye bunu kavrayamayacak bir kişinin IQ su kaçtır aceba.

Bu sitede yapılan herşey duyrulur eğer moderatörlerin takas yapma gibi bir olayı olsaydı duyuru yapardık mutlaka.

Ayrıca hemen yargısız infaz yapmıyoruz bir yanlış anlaşılma ve sorun olabilir arkadaşa mesaj yazdım bakalım ne diyecek.

Arkadasa 4 mesaj yolladım gene cevap yok.+ yanlıs bilgileri verip anında benı engelledi.

Simdi bütün suc bende öyle mi ? Charı calanın hıc mi sucu yok ?

Ama Çarı alan Moderatör Hakkında bir cezai işlem yapılması gerekir bence ;)

Herşey doğrulandıktan sonra cezası mutlaka kesilecek yanlış anlaşılmasın moderatör charı çalıp görevine paşalar gibi devam edebilir demek istemedim sadece charı gidenler gelip bana charımı geri alın moderatörünüzdü güvendik gibi şeyler söylemesinler diyorum.

Arkadasa 4 mesaj yolladım gene cevap yok.+ yanlıs bilgileri verip anında benı engelledi.

Simdi bütün suc bende öyle mi ? Charı calanın hıc mi sucu yok ?

elinde kanıt varsa koyarsın karşıdaki kişide kendisini savunur haksız bulunan atılır... yönetimde kişinin bütün özel bilgileri bulunmakta olduğu için istersen o bilgileri alıp Cumhuriyet Başsavcılığına başvurabilirsin :eat:

kardeşim eğer sen haklıysan BEn bilişim suçlarına Rapor hazırlamanda Yardım ederim.Tabiki Öncelikle Adminimiz Kişinin bilgilerini vermek zorundadır.Eğer elinde ileti geçmişi varsa o moderatör ile yaptığın. Onu buraya koy. Kanıtlansın Bizde bilişim suçlarına dilekçemizi yazalım ;)

Umit abi haklı bu yetki yok...

Ayrıca çarım çalındı diyenler bu takas aracılığı boyunca hep duyuru oldu nerdeydiniz modlar tks edemez diyince...

Helal Umit Abi En sonunda acmısın konuyu dun aksam benım Basıma Geldı 2 kişi ayrı ayrı bırı ll_Dark_ll biride Alpha Oldugunu Idda edıyorlardı fakat 2side yalancı cıktı umıt abiye bıldırdım ve gerekenı yaptı thx Umıt abi :'(

Tabi Verırım Bıraz Bekle Acıyım Msn yi yazıyorum Buraya

senı Taklıt Eden Msn Bu :nirvanaforever314@hotmail.com

İkiside hatalı.Millete bas bas bağırılıyor internetten takas yapmayın ne kadar güvenseniz bile diye..Ama sen şimdi gerekli kanıtlarla gidip dava açabilirsin savcılıktan ;)

Geri