• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 2 Tüm Silahlar - Ekipmanlar - Perkler - Silah eklentileri (Resimli)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cottonmouth

PRIMARY
ASSAULT RIFLES

SUB MACHINE GUNS

LIGHT MACHINE GUNS

SNIPER RIFLES

RIOT SHIELD

SECONDARY
MACHINE PISTOLS

HANDGUNS

SHOTGUNS

LAUNCHERS

EQUIPMENT

SPECIAL GRENADE

PERKS
PERK 1

PERK 2

PERK 2

DEATH STREAK
ATTACHMENTS

Accuarcy : Bildiğimiz silahın sekmeme oranı :) ( ne kadar az olursa o kadar çok seker )
Damage : Silahın verdiği hasar
Range : Silahın menzili
Fire Rate : Atış hızı (cronos03 teşekkürler :) )
Mobility : Silahın hızlı nişan alması , hızlı reload yapması vs. özellikler ( sanırım :) )

Alıntı değil.Üşenmedim hazırladım sizin için :) Beğendiyseniz teşekkür butonuna basmanız , çok beğendiyseniz teşekkür butonuna basıp yorum yazmanız yeterli :) iyi forumlar

Son düzenleme:
Aga çok güzel çalışmada xD Mobilitiynin açıklamasında Zilahın demişin çok güldüm. Düzel bence.
Bide Shootgun ve lightmachine gunlardaki grip aygıtını ekle onu unutmuşsun.
Son olarakta Fire rate bence silahın atış hızı olabilir çünkü WA2000 ne bak intervention a bak çok fark var!

Son düzenleme:
pardon doluydu da :D şimdi biraz işim var yarın atarım kardeş k.bakma

Eklentiler'de fmj çok iyidir duvar arkasından bile adam öldürebilirsiniz

Geri