• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Duyurusu Nisan'da Gelebilir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GLaDOS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GLaDOS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
58

Modern_Warfare_3.jpg

PlayStation 3'e daha fazla "sevgi" de gündemde... Belki de Steam desteği!

Call of Duty: Modern Warfare 3'ün bir süredir Infinity Ward, Sledgehammer Games ve Raven Software'in (çoklu oyuncu) ortaklaşa yürüttüğü bir proje olduğunu biliyoruz. Ne var ki Activision'dan hala resmi bir açıklama gelmiş değil ve İngiliz resmi PlayStation dergisi PSM3'ün bu aykı sayısındaki bir habere göre merakla beklenen duyuru Nisan ayında gelebilir. Hem de ufak bir oynanış videosuyla birlikte.

Kulislerde dolaşan bir başka söylentiyse, oyunun PlayStation 3 odaklı geliştirileceği yönünde. Özellikle de Modern Warfare 2 ve Black Ops'taki Xbox 360 ağırlığını ve PS3 sahiplerinin çektiği sıkıntıları düşününce, Activision'ın PlayStation 3'e daha fazla üvey evlat muamelesi yapmayacağı düşünülebilir. Tabii söylentiler bununla kalmıyor. Valve'ın Portal 2 ile Steam platformunu PlayStation 3'e taşıyacak olması ve Activision'ın PC ile PS3 kullanıcılarını Steam platformunda bir araya getirmeyi planladığı da söylentiler arasında. Hem de sıradan rekabete dayalı (competitive) çoklu oyuncu modlarından daha farklı bir cross-platform deneyimiyle.

Activision'ın Sony ile yeni el konsolu NGP için çok yakın çalıştığını düşünürsek bütün bunlar bir anlam kazanır mı? Sony'nin NGP'yi PlayStation 3 ile tam uyumlu geliştiriyor olması Steam'i de NGP'ye getirir mi? Portal 2 ve belki de Modern Warfare 3 ile hatta bu iki oyunu izleyecek onlarcasıyla PC-PS3-NGP arasında eşssiz bir cross platform deneyimi yaratılabilir mi? Olasılıklar sınırısz ve bütün bu soruların yanıtı, firmaların oyunseverlere ne kadar geniş bir hizmet sunmak istediklerinde gizli.

:D Gelsinde birazda beklesin. Benim para biriktirip Ram almam lazım. Birde eğer Steam Ps3'e gelirde Pc ile Ps3 oyuncuları bir arada oynarsa çok değişik hatalar ortaya çıkabilir. Bilgisayardan oynayanların fragları daha çok olur kanımca! :D

Sıkıldım biraz ama 3'üde deniycem :D

Eylül veya Ekim de çıkacak diye söylentiler var şimdide eğer güzel olursa ben orjinal alıcam valla kaçmaz bu oyun :D

Geri