• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3 Soap ve Price

DeePBLaCK

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2010
Puanı
6
Bugün yeni Modern Warfare 3 için yeni bilgiler ortaya çıktı. GameStop'un ön sipariş verenlere sunduğu posterin bir yüzünde TIME dergisine Modern Warfare 3 için yapılmış sahte bir kapak bulunurken, diğer yüzünde ise oyun ile ilgili önemli detaylar yer alıyor. Bakalım o detaylar nelermiş.

21.jpg

Dikkat! Bu bilgiler oyun ile ilgili "spoiler" içermektedir.

- Soap McTavish ve Captain Price Interpol'den kaçmaktadır.

- Avrupa'da tansiyon oldukça yüksektir. Oyunun Avrupa kısmı Londra ve Paris'te geçecek.

- Posterde TIME dergisinin kapağında bulunan resim New York'un yıkılmış halini gösteriyor. Yani New York'u oyunda kötü şeyler bekliyor diyebiliriz.

- Ruslar ile barış görüşmeleri sürüyor ama Rusya başkanının kızının kaybolması bu görüşmeleri bloke etmeyi başarmış.

- Birleşmiş Milletler, acil durum ilan ederek koalisyon güçlerini kırmızı alarma geçiriyor.

- Amerika, doğudaki yaralarını sarmaya çalışacak ve bu durumun bir önceki oyunda olan olaylara gönderme olduğu düşünülüyor.

- General Shephard, siz gözüne bıçağı sapladıktan sonra Arlington mezarlığına gömülüyormuş.

Not: Alıntıdır

Çıksında eski motorla olsun yine hikayesi muhteşem olcak zaten :D

aynen öyle ya bu oyuna kelimeler yetmiyor artık bence dünya üzerindeki en iyi FPS oyunu diyebilirim grafiklerinden tutun konusuna hikayesine kadar herşeyiyle mükemmel bir oyun sabırsızlıkla bekliyorum MW3 ü baya güzel olacağa benziyor gene :)

Keşke Türkler yapmış olsaydı...

aynen öyle ya bu oyuna kelimeler yetmiyor artık bence dünya üzerindeki en iyi FPS oyunu diyebilirim grafiklerinden tutun konusuna hikayesine kadar herşeyiyle mükemmel bir oyun sabırsızlıkla bekliyorum MW3 ü baya güzel olacağa benziyor gene :)

Keşke Türkler yapmış olsaydı...
Dediklerine Katılıyorum ama Crysis oyununuda Türkler yapıyor diyebiliriz Cevat Yerli vs. isimler var Crytek şirketinde :)

Dediklerine Katılıyorum ama Crysis oyununuda Türkler yapıyor diyebiliriz Cevat Yerli vs. isimler var Crytek şirketinde :)

aynen o oyunla gurur duydum zaten fakat adam ilk Almanya'da yaşıyormuş galiba sonra crytek adamı almış gibi bişeyler görmüştüm kesin doğruluğunu bilemiyecem

fakat asıl demek istediğim Türklerin zekası vs.. kesinlikle değil tamamen çalışma koşulları,eğitim koşulları ve imkan farkı o adam burda yaşasaydı belki olmazdı böyle birşey :(

aynen o oyunla gurur duydum zaten fakat adam ilk Almanya'da yaşıyormuş galiba sonra crytek adamı almış gibi bişeyler görmüştüm kesin doğruluğunu bilemiyecem

fakat asıl demek istediğim Türklerin zekası vs.. kesinlikle değil tamamen çalışma koşulları,eğitim koşulları ve imkan farkı o adam burda yaşasaydı belki olmazdı böyle birşey :(
Doğru Diyorsun ...

Geri