• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 3′ün Logosu Yayınlandı.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
Modern-Warfare-31.jpg

Gün geçmiyor ki Modern Warfare 3 ile ilgili bir bilgi gün yüzüne çıkmasın. Oyunun bile henüz duyurusu yapılmamışken, oyuna dair o kadar çok söylenti ortada dolaşıyor ki, doğrusu bu kadar şeyin ardından Activision’ın bu yıl yayınlayacağı Call of Duty oyunu Modern Warfare 3 olmazsa oyun dünyası büyük bir şok geçirecek gibi görünüyor. Bu arada yayınlanan resimlerin de resmiyet kazanmadıklarını belirteyim, yani fake olabilirler de.

mw3cover-150x150.jpg
otkuft-475x200.gif

Fake gibi geldi bana daha yaratıcı olmalı hemde mw3 diye yazmazlar modern warfare 3 diye yazarlar diye düşünüyorum.

Benim Bildigim Modern Warfare 2 Serinin sonu Ancak Belki Karar Degiştirmiş Olabilirler İnşallah Karar Değiştirmişlerdir Call of Duty Hastası olarak Sevinirim yani :D

Geri