• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern Warfare 4 Söylentisine Son Nokta Koyuldu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
Captain Price'ın sesi Billy Murray bir kaç hafta önce "Infinity Ward yöneticileriyle Modern Warfare 4 hakkında bir görüşme yapacağım" demiş, ardından ortalık da bir anda karışmıştı.

Bu açıklamaya cevap 1 gün sonra Infinity Ward yöneticilerinden geldi. " Herhangi bir aktörle böyle bir çalışma hakkında konuşmadık" dedi Infinity Ward.

Captain-Price_obs--article_image.jpg

Tüm bu kargaşaya son noktayı Captain Price'ın sesi Billy Murray koydu bugün. Murry "o yazıda yazılanlar doğru değil. MW4 üzerinde değil, Çin pazarı için tasarlanan Modern Warfare üzerinde çalışıyorum" diyerek hakkında yazılanlara açıklık getirdi.

Bu söylentinin aslı gelişimi Billy Murray'e göre çok daha farklı olmuş. Bir uçak yolculuğu sırasında oyunun hayranlarından biriyle yaptığı konuşma, direkt olarak Murray'nin ağzından çıkmış gibi yansıtılmış.

"Ben uçak yolculuğu sırasında o hayranımızla oldukça hoş bir sohbet yaptık. Ancak konu bir yerlerde karışmış olmalı. Ayrıca benim pazartesi günü Infinity Ward ile toplantı yapacağım söylenmiş. Oysa benim o sırada uçuşum vardı. Toplantı olması imkansızdı" diyerek olanları aktardı.

Geri