• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modlu Minecraft [Bölüm 1] - Değişik Mahluklar !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Allah yürü ya kulum demiş :D Ya ne güzel bir duygudur video çek at doktorlardan felan çok para kazan.Öyle para kazancam ben ohoo mahallede aç ne insan ne hayvan kalır :D
Ben abone sayısını bir oturtayım da ondan sonra izlenme olayı kolay abone kesin izleyici demek :D Yüklediğin videonun izlenmeme kaygısı olmaması demek :D

Ben abone sayısını bir oturtayım da ondan sonra izlenme olayı kolay abone kesin izleyici demek :D Yüklediğin videonun izlenmeme kaygısı olmaması demek :D

O zaman önümüzdeki yaz tatilinde bende başlıyorum :) Günlük 4-5 video atarım.Bu oyunları çekip yorumlayıp koymak telif hakkı felan yok demi?

O zaman önümüzdeki yaz tatilinde bende başlıyorum :) Günlük 4-5 video atarım.Bu oyunları çekip yorumlayıp koymak telif hakkı felan yok demi?
Ne telif hakkı asıl orijinal video böyle oluyor işte :D Yeter ki telif hakkı bulunan müzik falan koyma videonun arkasına müzik koyacaksan illa telifsiz koy ya da kendin yap :D İntrodaki müziği ben yaptım mesela :D

Ne telif hakkı asıl orijinal video böyle oluyor işte :D Yeter ki telif hakkı bulunan müzik falan koyma videonun arkasına müzik koyacaksan illa telifsiz koy ya da kendin yap :D İntrodaki müziği ben yaptım mesela :D

Yok müziksiz daha güzel oluyor zaten.İllede müzik koyucaksam bi enstrüman aleti alır öğrenir onunla yaparımda zaten gerek yok müziğe :D Hmm peki günde 4 video ekleyebilirmiyim sence çok zaman alırmı? Zaten para bile gelmese ne bileyim izlenme,abone artınca insan mutlu olur ister istemez :D Birde bunları yapmak çok zor değil demi

Yok müziksiz daha güzel oluyor zaten.İllede müzik koyucaksam bi enstrüman aleti alır öğrenir onunla yaparımda zaten gerek yok müziğe :D Hmm peki günde 4 video ekleyebilirmiyim sence çok zaman alırmı? Zaten para bile gelmese ne bileyim izlenme,abone artınca insan mutlu olur ister istemez :D Birde bunları yapmak çok zor değil demi
​Başta zorlanacaksın ne konuşacağını bilemeyeceksin de 1-2 bölüm sonra oturacak o şakır şakır konuşursun :D Günde 4 video koyarsın da bir süre sonra sıkılırsın yorar yani :D

Geri