• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

MoltenWoW WOTLK 3.3.5a Server 20.000 Oyuncu 5 Realm

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Cottonmouth

Mrb. arkadaşlar son günlerde private server ile ilgili bir iki konu açıldı bende dedim ki madem private serverda oynuyacağız hepimiz aynı serverda oynayalım yabanlıck çekmeyelim. Bir süredir oynadığım güzel bir server var sizleride davet ediyorum :D x12 x20 x10 fun-pvp ve x3 blizzlike olmak üzre 5 realm var herbirinde 3500 oyuncu online ortalama. Gelenleride guilde aldırabilirim(Türk guildi). Elimden geldiği kadarda yardım ederim her konuda .

1 ) Öncelikle isterseniz direk patch yapılmış halde 3.3.5a clienti burdan yada burdan indirin (herhangi bir patch kurmanıza gerek yok WOTLK 3.3.5a clientidir. Hiçbir işlem yapmadan oyuna giriş yapabilirsiniz.)

Yada elinde client olanlar burdan 3.3.5a patchini edinsin. (sağ alt tarafta patchler var liste halinde.)

2 ) Oyunun kurulu olduğu dizine gidin. Data/enGB klasörüne girip realmlist.wtf yi not defteri ile açın . İçindeki herşeyi silip

set realmlist logon.molten-wow.com

olarak değiştirin. kaydedip kapatın .

Örnek resim :

Realmlist.jpg

3 ) WoW.exe yi kullanarak oyuna giriş yapın. Launcher'i açmayın patch yapmaya kalkar.

Üyelik Alımı : https://www.molten-wow.com/support/tos/reg/

Ana Sayfa : https://www.molten-wow.com

Birde unutmadan Serverda vote sistemi çalışıyor. Nedir bu vote sistemi peki? Giriş yaptıktan sonra Vote panel'e girip sponsor reklamlara tıklıyorsunuz. (12 saatte bir toplam 5 reklam) bunların her birinden 1 vote puanı kazanıyorsunuz. (12 saatte 5 vote puanı max.) sonra bu puanlarla ortalama itemler alabiliyorsunuz. Setinizi yapana kadar bu itemler çok işinize yarar.

Başlıyacak olanlar burda belirtsinler kafasına göre class açmasınlar guildin ihtiyaçları var bu doğrultuda class seçelim :D

Resimler ve linkler https://www.molten-wow.com dan alıntı. Hepinizi bekliyorum :D

Son düzenleme:
Uzun zamandır wow oynayamıyorum yaw x) belki girerim bir ara

link arıodumda kimse vermeyince indirdim artık patch kurcaz :)

sizce karakter ne açayım.Oyunu sadece 1-2 defa oynadım yani çok acemiyim.Bana yardımcı olurmusunuz

----------

oyunu indiriodum oyun inerken pc çok kastı ve kendi kendine res attı.Şimdi tekrar devam etmek istiyorum ama belli bi yere gelince hata verio hata bu:
The installer was unable to read the file "C:\Program Files\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft Installer\Installer Tome 3.mpq". This error may be caused by problems with the media or drive at C:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the installer. (The data being read was "MPQs-1\Classic common\unconditional\Data#common.MPQ\TILESET\EXPANSION01\BloodMyst\BloodmystRed01_s.blp", and the error code was 8.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (Converter::Load)
Bunu nasıl çözebilirim? %78 lere gelmişti

Son düzenleme:
Ben gittim s*lak gibi ilk vers. indirdim üstüne 2 saat 20+ patch indirdim xD Bu molten dolu diye eternal oynuom ben :D

16gb biraz fazla geldi.Oyunu gidip almaya karar verdim.Hangi versionları almam lazm?

wotlk alman lazım sanırım sonra 3,3,5a ya patch yapıcaksın galiba :S tam bilmiyorum ama

----------

wotlk : wrath of the lich king

bnim kafam iyice karıştı.Oyunu indirmek istiom ama kotalı indiremiom :( Oyunu alcam hangisini yada hangilerini alcam sonra napcam onu bilmiom

Bende tam bilmiyorum :S Görevli arkadaşlarda yardımcı olmuyor konu falan aç belki görür biri

ben şu an oynuyorum moltenwow da frostwolf serverinde 39 lvl druidim var xD

3.3.5a clientinin linkleri kırık yenileyebilir misin acaba :)

ben oyuna wow.exe den giriyorum battle.net account diyor bende moltene üye olduğum emaili yazıp login diyorum ama bekletiyor ve patch yüklemeye kalkıyor ne yapmam gerek? (bu arada bende enGB yok enUS var)

Geri