• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Monster ABRA A5 V1.1.2 Oyun Canavarı 10 günlük

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Polovets
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Polovets

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Eyl 2010
Puanı
23
Selamlar,
Xbox One alacağım ve PC oyunları ile alakamı keseceğim için Laptop'ımı satıyorum.Hediye olarak geldi 10 gündür kullanıyorum herhangi bir problemi yok.2 yıl garantisi var kılıf vs. yok kutusu ile göndereceğim.Fiyat 1900 TLdir.Takas veya pazarlık söz konusu değildir.

Aşağıdaki linkteki ilandan resimlerini görebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-monster-abra-a5-v1.1.2-oyun-canavari-1-aylik-super-fiyat-188782986/detay/

Hayırlı satışlar.

İki resim arasındaki farkı bulunuz. :D

Bddog.jpg
kC5Pe.jpg

arada bir hayattan zevk almaya çalış ne gerek var burdaki arkadaşın moralini bozmaya az alçak gönüllü olun az hümanist olun.
Onun konuma gelip çocukça şeyler yazmasına ne gerek var? her gördüğünüz kişiyi kendiniz gibi sanmayın hayattan zevk aldığım falan yok çünkü o kadar güzel bir hayatım yok.Çocukça şeylerle uğraşacak vaktimde yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri