• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Monster MMORPG - Ücretsiz web tabanlı canavar yakalama oyunu - pokemon tarzında

MonsterMMORPG

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Mar 2014
Puanı
3
Merhabalar herkese. Oyunun geliştiricisi benim. İsmim Furkan Gözükara.
Bu konuyu açmadan önce site yöneticisi Deepblue'ya özel mesaj atarak izin aldım : https://www.maxigamerz.com/members/deepblue/

Oyun bildiğimiz Pokemon tarzındadır. Oyun tamamıyla bedavadır ve bütün canavarlar, eşyalar oyun içerisinde bedava olarak elde edilebilir. Oyuna kayıt olmak için başlangıç canavarınızı ve ve haritada gözükecek karakter resminizi seçiyorsunuz. Bunları daha sonra kontrol panelinden istediğiniz zaman istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Oyunda hızlı ilerlemek için klavyedeki w,a,s,d veya yön tuşlarına basılı tutmanızı tavsiye ederim. Ayrıca oyunda birden çok adımı aynı anda atabilirsiniz. Bu sayfaya bakmanız size fikir verecektir.

MonsterMMORPG: Gameplay Tutorial - How to play Monster MMORPG (henüz Türkçesi hazırlanmadı)

Kayıt adresi : MonsterMMORPG: An Online Epic MMO RPG Game - Register To Play - No Download Or Plugin Required

Kontrol panel : MonsterMMORPG: Login Page - You need to sign in/login to play the game or see some of the pages!

Oyunda canavar yakalamak için çimenler üzerinde dolaşmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan canavarlarla savaşıyorsunuz ve can seviyelerini düşürünce canavar kutusu fırlatarak yakalamaya çalışıyorsunuz.
Oyunda Türkçe desteğimiz mevcut şu anda ve oyuna özel Türkçe forumda var soru sormak için. Ayrıca oyuna entegre sohbet ekranı da var.

Oyun mekanikleri oldukça gelişmiş. Ayrıca savaş ekranında bütün bilgiler size gösteriliyor. O yüzden birazcık dikkat ederek oyuna kısa sürede alışabilirsiniz.

Oyunun ana adresi : MonsterMMORPG: Online Free Browser MMO RPG Pokemon Monster Game

Şu anda oyunumuzun en büyük problemi ara yüzü. Site ara yüzü komple yenilenmesi gerekiyor fakat henüz fırsat olmadı bu devasa iş için. Şu anda Çukurova üniversitesinde bilgisayar mühendisliği programında doktora yapıyorum o yüzden çok fırsat olmuyor ama Allah nasip ederse site ara yüzü komple yenilenecek.

Oyunumuzda Pokedex gibi bir MonsterDex sayfası bulunmakta. Bu sayfadan neredeyse işinize yarayacak her türlü aramayı filtreler ve sıralamalar ile yapabilirsiniz. Çok işinize yarayacak bir sayfa canavarlar hakkında bilgi almak için.

MonsterDex adresi : MonsterDex Like Pokedex That Shows All Monsters (1,800+) of MonsterMMORPG Data, Statistics, Features - Page No: 1

Toplam 1801 adet canavarımız var (05.03.2014). Bazıları çok kalite bazıları da çok düşük kalite. Şu anda yeni canavar eklemek yerine canavarların resim kalitesini arttırmak ile uğraşıyoruz.

Birkaç örnek canavar resmi (resimlere tıklayarak canavar sayfalarını ziyaret edebilir ve daha büyük boyutlu resimlere bakabilirsiniz) :

Oyunumuzda hileye karşı çok ciddi önlemler alınmıştır. Bunu gerek yazılımsal gerekse oyun mekanikleri kullanarak başarıyoruz. Mesela oyuncularımızı rahatsız etmeyecek şekilde arada bir resim güvenlik doğrulaması sorulmakta. Ayrıca illegal canavar satışını ve çalma işlemlerini engellemek için yapılan tüm yüksek seviye canavar takasları ve satışları kayıt altına alınmaktadır :
MonsterMMORPG: Login Page - You need to sign in/login to play the game or see some of the pages!

Oyunda 520 adet harita bulunmakta. Haritalarımız oldukça çeşitli ve kaliteli çizilmiştir. Oyun tamamlayana kadar sıkılmayacaksınız. Oyun aslında şu anda hedeflenenin %15'i kadar tamamlanmıştır fakat mevcut içerik bile oldukça eğlencelidir. Haritalar sayfamız da detaylı aramalar yapabilirsiniz ve detayları görebilirsiniz:

MonsterMMORPG Game Zones - 18 Types Like Pokemon, Over 500 Maps, 19 Regions , MonsterMMORPG: Game Maps Listing/Search Interface - Page No: 1

Birkaç örnek harita resmi (resimlere tıklayarak harita sayfalarını ziyaret edebilir ve daha büyük boyut harita resimlerini görebilirsiniz) :

Oyunla ilgili güncel Türkçe videomuz malesef bulunmamakta fakat bu videyo izleyerek bile oldukça bilgiye sahip olabilirsiniz :

Monster MMORPG V2 - Pokemon Style Free Online Browser MMO RPG - Game Play Tutorial Video - YouTube

Oyunumuzda sorunsuzca çalışan market sistemi bulunmaktadır. Market sistemimizde eşya satın alma satma veya pazarda satma bulunmaktadır. Pazarda satma olayı diğer kullanıcılara satmaktır.
Ayrıca canavar alıp satma olayımız vardır. Bu sadece diğer oyuncular ile sizin aranızda olmaktadır NPC'lerden canavar satışı yoktur. Ayrıca canavar takas sistemimizde mevcuttur.

MonsterMMORPG: Login Page - You need to sign in/login to play the game or see some of the pages!

Olabildiğince iyi şekilde planlanmış en iyi oyuncular sistemimiz mevcuttur. Sıralamalar her gün oyun saati ile sabah 7 de yapılmaktadır. TR saati ile şu anda sabah 9.
Ayrıca en iyi oyuncular sıralamalarınız sohbet ekranında gösterilmektedir. Pek çok istatistik bilgileri oyuncuların kişisel sayfalarında gösterilmektedir.

Çok detaylı bilgi edinebileceğiniz ve arama yapabileceğiniz oyuncu arama ve online oyuncular sayfalarımızda mevcuttur.

MonsterMMORPG: Login Page - You need to sign in/login to play the game or see some of the pages! , MonsterMMORPG: Login Page - You need to sign in/login to play the game or see some of the pages!

Oyunda her canavarın yetenek havuzu bulunmakta ve her canavar yakaladığınızda canavarlar yetenek havuzlarından 3 tane rastgele yetenek kazanmakta. Ayrıca oyunda 150 adet canavar doğası bulunmakta ve bu doğalarda siz canavarı yakaladığınızda rastgele atanmakta. Aslında canavarın bütün değerleri size savaşa girdiğinizde belirlenmiş oluyor. Savaş ekranında savaştığınız vahşi canavarın özelliklerini görebilmektesiniz.
MonsterMMORPG: Fake Pokemon Monsters Game Abilities List , MonsterMMORPG: Fake Pokemon Monsters Game Natures List

Kullanıcıların bütün canavarları tek tek tutulmakta olduğu için piyasadaki diğer fan yapımı Pokemon oyunlarına göre oldukça daha detaylı bir oyun keyfi sunuyoruz.

Canavarlarınızın değerlerini hesaplayabileceğiniz değer hesaplama aracımızda oyuna entegredir :
MonsterMMORPG: Stat Calculator, Calculate Monster Stats, like Pokemon Stat Calculator , MonsterMMORPG: Type Chart of Fake Pokemon, Monsters, Fakemons - Learn Monster MMORPG Type Effectiveness

Oyunu çözmek ve anlamak biraz zaman alabilir çünkü oyun oldukça fazla sayıda oyun içi mekaniğe sahip. Ayrıca oyun ara yüzümüzde iyi yapılmadığı için oyunu anlamayı güçleştirmekte.

Oyunumuzda bazı canavarlar 4 kademeye kadar gelişim gösterebilmektedir. Ayrıca canavarlar 7 adet farklı sınıfa ayrılmıştır ve sadece starter(başlangıç) sınıfı canavarlar haritalarda çıkmamaktadır. En güçlü canavar sınıfı ise Ancient canavar sınıfıdır ve çok nadir olarak haritalarda çıkmakta ayrıca çok yüksek derecede güce sahiptir.

Her hangi bir sorunuzu bana bu konudan sorabilir veya oyun içi özel mesaj atabilirsiniz. Evet oyunda sorunsuz çalışan gelişmiş özel mesaj atma sistemimizde mevcut.
http://www.monstermmorpg.com/PostNewPM.aspx?To=CeFurkan

Ayrıca benimle iletişime geçmek için skype adresi olan : MonsterMMORPG ekleyerek
veya iletişim sayfamızdan email adresime email atabilirsiniz : http://www.monstermmorpg.com/Contact

Oyunumuza gönüllü olarak katkı sağlayan veya para ile iş yaptırdığımız kişilerin listesine credits sayfamızdan ulaşabilirsiniz:
http://www.monstermmorpg.com/Credits

Şu anda oyunumuzdaki canavar resimleri 63 farklı artist tarafından oluşturulmuştur ve bu artistlere göre filtrelemeyi MonsterDex sayfamızdan yapabilirsiniz.

Oyuda ileri derece yapay zeka tekniklerinden olan PathFinding algoritmaları kullanılmaktadır. Bu şekilde harita ekranında haritanın çıkış noktalarına nasıl ulaşacağınızı gösteren işaretler gösterilmektedir. Bu sistem önceden hesaplandığı için oyuna herhangi bir yük getirmemektedir.

Canavar takımınızda maksimum 6 canavarı aynı anda bulundurabilirsiniz ve 6 canavardan sonra yakaladığınız canavarlar, canavar deponuza aktarılır. Canavar deponuza haritadaki Monster Center tabelası bulunan binaların giriş kapısına doğru yürüyerek ulaşabilirsiniz. Monster Center binaları bütün şehirlerde bulunmaktadır. Takımınızdaki tüm canavarlar baygın hale geldikten sonra otomatik olarak Monster Center binasının önüne oyun sizi ışınlar ve içeri girerek canavarlarınızı iyileştirmek zorundasınız.

Oyunda 2 adet mekaniksel saldırı bulunmaktadır. Fly ve Hyper Surf. Fly saldırısını bilen canavar ile daha önce ziyaret ettiğiniz haritalara hızlıca uçuş yapabilirsiniz (mağaralar ve GYM binaları hariç). Ayrıca oyunumuzda Fly zone bulunmaktadır ve bu bölgede bulut yüzeyleri bulunmaktadır. Bulutların üzerinde yürüyebilmek için Fly saldırısı bilen bir canavarın takımınızda bulunuyor olması gerekmektedir. Diğer bir saldırı ise Hyper Surf saldırısıdır ve bu saldırı haritalardaki su alanları üzerinde yürümenizi sağlar.

Oyunumuzda 3 adet farklı ağ bulunmaktadır Pokemon oyunlarındaki olta gibi. Bu ağlar ile su kenarlarında canavar yakalayabilirsiniz.

Toplam 3000 adet farklı saldırı bulunmaktadır ve savaş ekranında, canavarların detayları ekranında saldırıların detaylı açıklamaları Türkçe olarak yazmaktadır.

Oyunumuz Facebook uygulaması olarakta oynanabilmektedir. Facebook uygulamamız Facebook tarafından onaylanmış ve listelenen bir uygulamadır. Fakat alt yapımız henüz Facebook için tam olarak düzenlenmemiştir. Bu yüzden Facebook uygulaması yerine direk site adresimizden oynamanızı tavsiye ederiz.
Facebook uygulama sayfamız : https://www.facebook.com/appcenter/monstermmorpg

Oyun içi screenshotlar bu sayfadan bakılabilir. Bu screenshotlar en güncel hali yansıtmayabilirler. Ben bu konuya da birkaç adet oyun içi görüntü ekleyeceğim.
MonsterMMORPG: Fake Pokemon RPG Game HD Gameplay Screenshots

(resimlere tıklayarak tam boyut görebilirsiniz)

Konuya yolladığınız mesajları düzenli olarak kontrol ederek cevaplayacağım eldiğimden geldiğince.

Okudunuğunuz için teşekkür ederim.

Monster MMORPG Versiyon 2.3.3 Beta güncelleme notları

* 3 canavar resmi güncellendi (profesyonel artist para ödenerek)

* %100 bonus etkinliği başladı hafta sonuna özel

* Çok özel çekiliş etkinliğimiz resmi Facebook sayfasında devam ediyor (1 Legendary ve 1 Ancient)
---- https://www.facebook.com/MonsterMMORPG

# Güncellenen canavarlar

Versiyon 2.3.4 beta değişiklikleri

* Hafta sonuna özel %100 bonus etkinliği başladı

* Santy, Fiesh and XerxesTexasToast a teşekkürler bu sayede oyuna 27 adet müzik eklendi.

---- Müzik çalar kapatılıp açılabilir. Eğer hesabınız ile giriş yaptıysanız bu seçeneğiniz kaydedilecek.

---- Müzik çaları kullanabilmeniz için en az 1280 pixel ekran çözünürlüğüne ihtiyacınız var. Daha düşük ekrana sahipler ekranı küçülterek kullanabilirler. CTRL fare yuvarlağı veya CTRL +,- tuşları ile bunu yapabilirsiniz.

---- Müzikler yeniden çalmaya ayarlı. En iyi çalma ayrı bir sayfada müzik açarak oyunu oynamanız şeklinde olabilir.

* 1 canavar resmi para verilek güncellendi

* 2 canavar resmi mevcut resimler kullanılarak güncellendi

---- Canavar Id 80 artık Hermitslime, Canavar Id 997 artık Hulkapow (eski Canavar Id 80), ve Canavar Id 667 artık Zantorious (eski Canavar Id 997)

* Para ödenerek çizilen canavar

* Resimleri değiştirilen canavarlar

* Müzik çalar screenshot

music-player-SS.png

Monster MMORPG V 2.3.5 Versiyon Değişiklikleri

* Hafta sonuna özel %150 bonus etkinlik başladı EXP ve Altın

* Şarkıları yapanlar kısmı güncellendi

* Yeni bir oyun mekaniği aktive edildi

---- Marketteki canavarlar depoya gönderilecek eğer sahipleri 30 gündür oyuna giriş yapmamışlarsa (satma,takas,teklif)

---- Bu işlem her gün sıralamalar güncellenirken gerçekleştirilecek

* Birkaç hata düzeltildi

---- MonsterDex deki türe göre filtreleme seçenekleri sayfa geçişlerinde hatırlanmıyordu

---- Canavarların mutluluk seviyeleri 5,000'i geçebiliyordu ve bu hata giderildi

---- Bazı haritalarda birden çok defa aynı çıkışa X işaretleri ile yol gösteriliyordu

* 1 canavar resmi para verilerek güncellendi

* 4 canavar resmi mevcut canavarlar arası resim değiştirerek güncellendi

---- Canavar Id 81 şimdi Razorach (para ile çizilen Canavar), Canavar Id 1490 şimdi Wolverazor (önceki Canavar Id 81), Canavar Id 581 şimdi Frownshu (önceki Canavar Id 1490), Canavar Id 524 şimdi Jabear (önceki Canavar Id 581), ve Canavar Id 978 şimdi Zantorious

* Para ile güncellenen canavar

* Resimleri değiştirilen canavarlar

Haber Kaynağı

Gercekten gurur verici bi calisma size ve varsa ekibinize gervekten tesekkur ederim. Bu sektorde turkler pek bulunmuyordu en azindam kaliteli calismalarla. Mesleki acidan size devasa katkilari ve zahmetleri olacaktir. Ama verdigi urunu gormek yazilim sektorunde paha bicilemez duygudur. Umarim daha da gelisir ki eminim gelisecek

Gercekten gurur verici bi calisma size ve varsa ekibinize gervekten tesekkur ederim. Bu sektorde turkler pek bulunmuyordu en azindam kaliteli calismalarla. Mesleki acidan size devasa katkilari ve zahmetleri olacaktir. Ama verdigi urunu gormek yazilim sektorunde paha bicilemez duygudur. Umarim daha da gelisir ki eminim gelisecek

teşekkürler güzel yorum için

mesleki açıdan da çok faydası oldu

asıl işim tabiki akademisyen olmak o yüzden şu anda doktora yapıyorum ama bunada ugraşıyoruz ara ara :D

teşekkürler güzel yorum için

mesleki açıdan da çok faydası oldu

asıl işim tabiki akademisyen olmak o yüzden şu anda doktora yapıyorum ama bunada ugraşıyoruz ara ara :D

Mesleki alada daha büyük paralar kazanabilirdiniz ama işin eğitim kısmına yonelmeniz bu işn icinde paradan daha çok sevdiğiniz şeyler olduğunu gosteriyor. Akademi hayatınızda başarılr.

Türk yapımı indie oyun Monster MMORPG V 2.3.6 güncelleme notları

* Hafta sonuna özel %100 bonus etkinlik başladı (EXP ve Altın)

* Özel ancient kazanma etkinliği devam ediyor buraya tıklayarak detaylara bakabilirsiniz (oyuna duvar kağıdı oluşturma)

* Yeni duvar kağıtları sayfası oyuna eklendi

* Yeni bir hafta sonuna özel etkinlik başlattık. Bundan sonra kısmet olursa hafta sonları yapmayı planlıyorum. Bir başlangıç canavarı haritalarda yakalanabilecek.

---- Bu haftanın başlangıç canavarı #40 Pythamp

---- Bu başlangıç canavarı bu haritada yakalanabilir Rattlesnake Path

* 1 Canavar resmi para verilerek güncellendi

* 2 Canavar resmi mevcut resimler arası değişim ile güncellendi

* 1 Canavar resmi yeni bir gönüllü artist tarafından güncellendi

---- Canavar Id 82 şimdi Vegaptor (para ile çizilen canavar), Canavar Id 1613 şimdi Dinothorn (önceki Canavar Id 82), Canavar Id 854 şimdi Gelidus (yeni gönüllü artist), ve Canavar Id 1119 şimdi Proteaf (önceki Canavar Id 854)

* Para ile çizilen canavar

* Resimleri güncellenen canavarlar

haber kaynağı

Monster MMORPG V 2.3.7 Güncellemesi 10 Nisan 2014 - Yeni canavarlar - Yeni oyun duvar kağıtları - Yeni etkinlikler

* Oyun geliştiricisi duyuru: Oyun yöneticisi Furkan Gözükara sonunda Doktora (PhD) tez önerisi aşamasınıda geçti. Yakında versiyon 3 için çalışmalara başlamayı planlıyor. Fakat V3 tasarımına başlamadan önce haritada yürüme sisteminin iyileştirilmesi planlanıyor.

* Bedava ancient canavar verme etkinliklerimiz Facebook sayfasında devam ediyor : https://www.facebook.com/MonsterMMORPG

* Hafta sonuna özel %150 bonus etkinlik başladı (Altın ve EXP)

* Özel ancient kazanma etkinliği devam ediyor buraya tıklayarak detaylara bakabilirsiniz (oyuna duvar kağıdı oluşturma)

* 45+ Yeni duvar kağıdı oyuna eklendi. Buraya tıklayarak duvar kağıtlarına bakabilirsiniz ve bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz

* Yeni bir hafta sonuna özel etkinlik başlattık. Bundan sonra kısmet olursa hafta sonları yapmayı planlıyorum. Bir başlangıç canavarı haritalarda yakalanabilecek.

---- Bu haftaki başlangıç canavarı #742 Padark

---- Bu başlangıç canavarını Tesla Forest haritasında yakalayabilirsiniz

* 3 Canavar resmi para ödenerek güncellendi

* 3 Canavar resmi mevcut canavar resimleri ile güncellendi

* 1 Canavar resmi gönüllü tasarımcı ile güncellendi

---- Monster Id 86 artık Mobus (para ile çizildi)
---- Monster Id 85 artık Repyunidai (para ile çizildi)
---- Monster Id 1793 artık Ordulong (para ile çizildi)

---- Monster Id 1034 artık Mythulu (önceden 86)
---- Monster Id 425 artık Trampolm (önceden 1793)
---- Monster Id 1221 artık Skunkeon (önceden 948)
---- Monster Id 948 artık Xenomonster (önceden 85)

---- Monster Id 971 artık Eledrag (gönüllü tasarımcı)

* Para ile güncellenen canavarlar

* Gönüllü tasarımcı çalışması

* Oyun duvar kağıtları buradan indirilebilir : MonsterMMORPG: Official Game Wallpapers - HD Quality - 1920 Pixel (50+ şu anda)

---- 5 Örnek oyun duvar kağıdı üzerlerine tıklayarak tam boyut görebilirsiniz

* Mevcut canavar resimleri ile güncellenen canavarlar

haber kaynağı

niye böyle bişi söyledin ki ?

gelir elde etme miktarın artacaktır. javascript html ile bi uygulama yazdı bizim arkadaş sadece google playe üye olmak için 55 lira para verdi 500 hite 1.5 lira falan geliyor. reklamını iyi yaparsan oyunu geliştirmek için maddi sıkıntın kalmayacak. çok isterdim uzman derecede yazılım dillerini bilmeyi fakat tek başına öğrenilmiyo pek takılıyorum bazı yerlerde. sizin gibi kendini geliştiren kişileri görünce de düşüncelerimi sunuyorum bi art niyetim yok yani başarılar tekrardan.

ayrıca artık cep telefonu üzerinden oyun oynayan çok okulun göztepede olması nedeniyle günde 3 saat metrobüste geliyorum. kızlardan tut dedelere dedelerden tut ninelere cep telefonu üzerinden sudoku 2048 clash of clans bi sürü online oyun oynayan var senin oyununu niye oynamasınlar diye düşündürmüyo değil. şansını dene tek kaybedeceğin biraz para ve zaman olur.

çok uzattım bilyorum yine öneride bulunmak istiyorum. markalaşma sürecinde takip edilmesi gereken adımlar gibisinden bi makale var onuda okumalısn. faydası olur. :D :D

gelir elde etme miktarın artacaktır. javascript html ile bi uygulama yazdı bizim arkadaş sadece google playe üye olmak için 55 lira para verdi 500 hite 1.5 lira falan geliyor. reklamını iyi yaparsan oyunu geliştirmek için maddi sıkıntın kalmayacak. çok isterdim uzman derecede yazılım dillerini bilmeyi fakat tek başına öğrenilmiyo pek takılıyorum bazı yerlerde. sizin gibi kendini geliştiren kişileri görünce de düşüncelerimi sunuyorum bi art niyetim yok yani başarılar tekrardan.

ayrıca artık cep telefonu üzerinden oyun oynayan çok okulun göztepede olması nedeniyle günde 3 saat metrobüste geliyorum. kızlardan tut dedelere dedelerden tut ninelere cep telefonu üzerinden sudoku 2048 clash of clans bi sürü online oyun oynayan var senin oyununu niye oynamasınlar diye düşündürmüyo değil. şansını dene tek kaybedeceğin biraz para ve zaman olur.

çok uzattım bilyorum yine öneride bulunmak istiyorum. markalaşma sürecinde takip edilmesi gereken adımlar gibisinden bi makale var onuda okumalısn. faydası olur. :D :D

güzel yazı yazmışsın haklısın teşekkürler

Monster MMORPG 20 Nisan 2014 güncelleme değişikikleri V2.3.8 Beta

☑ Bu ciddi manada büyük bir güncelleme oldu

♕ Haritadaki yürüme sistemi oldukça iyileştirildi. Yürüme artık çok daha akıcı gözüküyor.

➽ Güncellenen resimleri görmek için F5 veya sayfayı yenil tuşuna basınız

➢ 4 Yeni canavar oyuna eklendi.
❁ Toplam canavar sayımız artık 1,805

➢ 38 canavar resmi güncellendi.

➢ Haritalardaki tüm canavarlar yeniden atandı

➢ Direk olarak haritalarda yakalanamayan canavar listesi buradan görülebilir ✓ http://www.monstermmorpg.com/Not-Appear-On-Maps.txt

➢ Haritalardaki tüm NPC eğitmenler yeniden atandı

➢ Hafta sonuna özel %150 ekstra altın ve EXP etkinliği başladı

☑ 2 canavar resmi para ile güncellendi:

☑ 2 canavar resmi mevcut canavar resimlerimiz ile güncellendi:

☑ 4 yeni canavar gönüllü artist tarafından oyuna eklendi:

☑ 29 yeni canavar resmi mevcut canavar resimleri ile değiştirilerek canavar resimlerinin kalitesi arttırıldı gene gönüllü artist tarafından çizilen

☑ 5 canavar resmi gönüllü artistin kendisi tarafından güncellendi

☑ Değişikliğe uğrayan bütün canavarların resimleri

#83 Dragoshell#87 Mantisant#324 Sinawak#325 Arnassin#477 Duoped#478 Triantor#602 Buzzee#603 Fuzzasp#604 Hornespa#633 Vipyre#634 Koblaze#645 Psypi#646 Psymed#647 Psyrune#654 Eelit#655 Eelektron#656 Eelekterod#693 Phantin#694 Ironight#862 Faeby#863 Dramage#864 Garnegon#872 Shellion#884 Tuntammy#885 Petrifight#964 Psycicle#969 Cintus#970 Cindillo#981 Frozhock#982 Sparkuin#983 Frozalia#1118 Gattopugno#1216 Glimairy#1217 Glimess#1611 Mantyrant#1614 Aztone#1740 Vynazor#1741 Spinazor#1802 Insektrawl#1803 Floroth#1804 Aquoth#1805 Pyroth

haber kaynağı

Pokemon tarzı birşeye benziyor sanki hafif :D

pardon :D bildiğin pokemon world online :D :D ama güzel

Monster MMORPG 27 Nisan 2014 güncelleme kayıtları V2.3.9 Beta

❁ Monster MMORPG oyunu Türk yapımı nadir indie tarayıcı tabanlı ücretsiz rol yapma oyunlarından bir tanesidir

➽ Resimlerin güncel hallerini görmek için F5 e basınız veya sayfayı yenileyiniz

✌ 20 Canavarın resmi güncellendi

➢ %200 Hafta sonuna özel bonus EXP ve altın etkinliği başladı

☑ 3 Canavar resmi para ile güncellendi (ben bu elemanı pek sevmedim ama sizin yorumlar önemli)

☑ 17 Canavar resmi gönüllü artistler tarafından çizilen resimler ile güncellendi
✇ Genel olarak canavar resimlerimizin kalitesini yükseltmeye devam ediyoruz

❆ Resimleri güncellenen tüm canavarların linkleri

#616 Stoison#617 Toxalis#618 Stonoxin#733 Bibit#734 Bighoss#735 Bislick
#747 Vambat#748 Vamperior#762 Cogear#763 Gearaid#871 Dragomoss
#1000 Volboa#1001 Anaconduk#1294 Gizmodo#1312 Hanaleaf#1533 Armadeon
#1633 Evoleon#1718 Areneon#1743 Spanteon#1781 Ebeeon

haber kaynağı

Monster MMORPG 3 Mayıs 2014 güncelleme değişiklikleri V2.4.0 Beta

♛ Monster MMORPG tamamıyla yerli imkanlar ile geliştirilen Türk yapımı fakat dünyada oynan tarayıcı tabanlı rol yapma oyunudur. Oyun resmi Pokemon oyunlarına benzemektedir.

➽ F5 tuşuna basarak veya sayfayı yenile tuşuna basarak resimleri güncelleyiniz

✌ 57 Canavar resmi güncellendi.

➢ %150 EXP ve Altın etkinliği başladı hafta sonuna özel

☀ Özel başlangıç canavarı yaklama etkinliği başladı hafta sonuna özel. Bu etkinlikte 1 başlangıç canavarı vahşi canavar gibi özel bir haritada yakalanabilir:

♔ Bu haftanın canavarı: #54 Tiktik

♔ Bu başlangıç canavarı bu haritada yakalanabilir: Boron Town

☑ 1 Canavar resmi para verilerek güncellendi:

☑ 1 Canavar resmi mevcut canavar resmi ile güncellendi:

♟ 1703-Chromeleon : Önceki ID: 84

☑ 55 Canavar resmi gönüllü artistlerin kaliteli çalışmaları ile güncellendi. Öncekilerden daha kaliteli resimlere sahipler:

❆ Bütün güncellenen canavarların linkleri:

#84 Chamelevolt#269 Drawar#402 Startic#403 Mertage#490 Babaron#608 Mantal#609 Mimantis#610 Mantarch#827 Oblock#828 Trilith#829 Monolit#830 Ribbitar#831 Newtar#832 Amphitar#932 Incikhtes#956 Giliz#957 Aglite#962 Roboe#963 Fenhex#973 Speedon#974 Draccel#975 Acceleray#984 Creacrawl#985 Nigcrawl#1009 Aquanna#1010 Varanaqua#1011 Varanizar#1015 Chrysalice#1016 Friggle#1017 Arctimoth#1018 Shrapnuill#1019 Quillster#1022 Eekape#1023 Moldec#1024 Dehedra#1119 Derpy#1201 Wahors#1220 Octopod#1282 Lvna#1284 Minescyss#1291 Cicugon#1292 Toxigon#1293 Dracigorn#1298 Nephiler#1456 Tigaria#1489 Matara#1495 Frezard#1561 Flyfro#1602 Feelto#1603 Marveelo#1604 Drapatto#1638 Madol#1641 Fenreeze#1703 Chromeleon#1710 Squorch#1773 Elastrike#1799 Chujin

Haber kaynağı

Monster MMORPG 10 Mayıs 2014 güncelleme değişiklikleri V2.4.1 Beta

♛ Monster MMORPG Pokemon MMORPG tarzında bir oyundur fakat Nintendo'nun telif haklarını ihlal etmeden Pokemon tarzında bir online oyun keyfi size sunmaktadır. Yakın zamanda PokemonOmega isimli popüler Pokemon online oyunu kapatılmıştır. Monster MMORPG ise bu risk altında değildir

➽ F5 tuşuna basarak veya sayfayı yenile tuşuna basarak resimleri güncelleyiniz

✌ 5 Canavar resmi güncellendi.

➢ %150 EXP ve Altın etkinliği başladı hafta sonuna özel

☀ Özel başlangıç canavarı yaklama etkinliği başladı hafta sonuna özel. Bu etkinlikte 1 başlangıç canavarı vahşi canavar gibi özel bir haritada yakalanabilir:

♔ Bu haftanın canavarı: #39 Hissoil

♔ Bu başlangıç canavarı bu haritada yakalanabilir: Overheated Desert

☑ 4 Canavar resmi para verilerek güncellendi:

☑ 1 Canavar resmi mevcut canavar resmi ile güncellendi:

♟ 1728-Chimeros : Önceki ID: 1515

❆ Bütün güncellenen canavarların linkleri:

#859 Kommo
#860 Gammaro
#861 Martigor
#1515 Vulragon
#1728 Chimeros

haber kaynağı