• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Monster yardımcı olur musunuz ?

Keep Calm Party On

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ağu 2013
Puanı
4
beyler çok acil yardımınıza ihtiyacım var uzun zamandır beklediğim cihaz indirime girmiş fakat sanırım monsterin kendi sitesinde ben genelde n11 hepsiburada gibi sitelerden alışveriş yaptım açıkcası bu sitenin online satışından alışveriş yapmak ürküttü geldi 3000 tl nerdeyse forumlarda 5 6 ay cihazı teslim alamadım oyaladılar iptal ettim diyenler olmuş ama aynı gün kargo ibareside var sizce çekmelimiyim

http://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V6-2.html

kardeşim bunu bilmem ama ben 3000 tl verecek olduktan sonra kendim toplarım.. ki zaten topladım bu yazılan özelliklerden daha üst modellerini 1600 tl ye topladım.. yalnız laptop değil masaüstü kullanıyorum.. üstelik en ufak bir şikayetim yok.. en mantıklısı bu gibi görünüyor..

Geri