• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Moralim Çok Bozukkkk :(

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Benim Eskiden Staj Yapacağım Bir Otel Vardı, Herşey Onaylandı Tamam Derken İlk Gün Gittim Adam Dedi Senin Yerine Birini Aldık Ve TORPİLLE O Yüzden Bende Şimdiki Staj Yaptığım Yere Geldim Burada Çok Mutluyum Ancak ŞUAN BENİM HAYRAM OLDUĞUM KOYU VE FANATİK OLDUĞUM GALATASARAY O OTELDE KALIYOR :'( ARKADAŞIM FENERLİ O OTELDE STAJ YAPIYOR VE FUTBOLCULARLA FOTOĞRAF ÇEKİNİYOR BENDE EĞER ORASI OLMUŞ OLSAYDI GÖRÜCEKTİM :( AMA GÖREMİYORUM ÇOK HASTA FANATİK GALATASARAYLIYIM HER MAÇINI İZLERİM KAÇIRMAM TÜM LİSANSLI ÜRÜNLERİ VARDIR NE ARARSANIZ ANCAK BU ADALET Mİ SİZCE ? (Dertler Anlatılınca Hafifler Diye Düşündüm )

Geri