• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mordekaiser Pentakill

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Wayward
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Neyi beğenmedin videonun çekimi mi yoksa oynanışla ilgili bir sorun mu var ?

beğenmedim haniiiii:D şaka bir yana normal bir pentakill güzel devamıda gelir inş.

Pentakillin normali mi olur ya 5kişi öldürmek kolay bişey değil bence ben hiç atamadım mesela

fünffachtötung yapmış yanlışın var :haha
şaka bi yana morde solotopta bana oyunu bıraktırdı hiç sevmem :zzz:

grausun ben ardarda 2 kere penta aldığını bilirim kolay aslında takım iyiyse sende kasmışsan yaparsın önemli olan kasmadan vede yardımsız yapmak bana sorarsan.

carry birinin ruhunu alduktan sonra iş kolay bu gün quadra yaptım ama itemler hep atack üzerine almıs ben def aldım biraz çünkü adamları ben kesmedim çaldığım ruh kesti

mordekaiserin tek iyi yanı max. hpyi %25düşürüp hayalet çıkarması.

early gamede kötü bir hero diye düşünüyorum.

tebrikler arkadaşa güzel penta kill

mordekaiserin tek iyi yanı max. hpyi %25düşürüp hayalet çıkarması.

early gamede kötü bir hero diye düşünüyorum.

tebrikler arkadaşa güzel penta kill

rylai ve hextech çıktıktan sonra oyuna ağırlığını koyuyor morde çok psikopattır o yönden :D

Geri