• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Morfinle Kafa Bulan Çocuk :D

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151

Morfinle kafa bulan bebe 2 :D

<strong>[video=youtube;veue0NUNG5o]http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_307405&feature=iv&s rc_vid=sr5qFxtf5Nk&v=veue0NUNG5o[/video]

​İyiymiş bunlar ya, bizim dişçi de verse ya bundan bana :D

Bende hiç böyle olmuyor aga vuruyor morfini 3 saat yarım ağız sigara içiyorum...

Arkadaş morfini ufacık çocuğa verirsen tabi sersemler yetişkin bir insana verilen morfin ile bu çocuğa verilen morfinin etkilerini karşılaştırabiliyorsan problem vardır :D

ilki süper :D

300. teşekkürümü sana verdim beyaz değerini bil :D

acile gittiğimde 2 doz verin dedi doktor bayağı bi kötüydüm eve uçarak geldim sanki hiçbirşey hatırlamıyorum 12 saat uyumuştum :D

bişey sorcam morfin kullanınca ağrılar hissedilmiyor değilmi?

bişey sorcam morfin kullanınca ağrılar hissedilmiyor değilmi?

Morfin enjekte edildikten sonra enjeksiyon bölgesi ve bir kısım çevresinin sinirleri tamamen felç oluyor yaklaşık 1.5-2 saat morfinin dozuna göre değişir tabii ki bu saat oranı. His oranı 0.

ağrıkesiciler hiç bi işe yaramıyo bana ağır bişeyler lazım morfin iyiymiş fakat süresi az :D

Geri