• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mortal Kombat'a Ne Olmuş Böyle +18

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Nyrox
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bayan Cage'inkiler bayağı iyi olmuş.Çok fantastik şeyler var :D Kaburga ve omur bölgesine bayağı yüklenmişler :D

Yıllardır oynamıyorum Mortal Kombat,bu finaller umarım her yenilen round sonunda çıkmıyordur.Öyle olursa sıkar bir süre sonra :)

harbiden ne hale gelmiş oyuna bak bizim zamanımızda kolu kırılırdı boynu kırılırdı ne biliyim kaybeden kuyuya atılırdı ilk başlarda etkilenirken bunlar artık normal hayattadaki kavgalardada normale döndü artık millet birbirinin kolunu bacağını kırar oldu inşallah ileride bunlarda normalleşmez zira bunları insanlara normalleştirmeye çalışan bir takım kafa yapısı olduğu ortada ki bu tarz cinayetler günümüzde azda olsa var ne uzun konuştum be kendimi tebrik edersim geldi :D

Geri