• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Motor alıcam anlayanlar acil yardım.!

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar benim yaş 18.Uzun süredir motor almayı düşünüyorum fakat karar veremiyorum.Daha önce bir motor tecrübem yok ama scooter kullanabiliyorum.Aklımda Honda cbr 125 var.Ve bir diğer kafama takılan sorun ise sıfır motor mu alsam ikinci el şöyle temiz 3.000,5.000 km lik bir motor mu alsam.Yani uzun lafın kısası motor alacağım.Fakat kafamdaki sorunlar bu şekilde.Şunu da belirteyim oturduğum yerde boş bir alan var ve tecrübesiz kişiler orada araba,motor vs. çalışabiliyor.Yani motoru alınca kullanmayı öğrenmeden trafiğe çıkmam.
Şuan peşin para olarak 3.000 3.500 tl gibi para var elimde.Sıfır yani gidip Honda bayisinden almaya kalksam sanırım sadece kredi kartına taksit oluyor ve bende kredi kartı yok.Peşin ikinci el almaya kalksam 3.500 tl yetersiz kalıyor.Veya sizin önerebileceğiniz güzel 3.00,3.500 tl civarında alabileceğim sıfır veya ikinci el motor var mı? :S

Lütfen bu sorunlardan anlayan tecrübeli arkadaşlar lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum.:rbk:

Son düzenleme:
125 lik alıcagına 100cc motor al hem ögrenmende yardımcı olur hemde vergisiz ?

Beyler tvs apache 150 nasıl bir motor sizce baya kaslı yapısı var ve sağlam bir motor gibi kullanan,bilen arkadaşlar yardım?

dorado poseidon vardı 2.elde bi ara sahibindende. hem otomatik vites hemde tipi scooter gibi değil chopper tarzda.3000civarıydı.

Fazla tecrüben yokmuş tavsiyem 2. el çin maı motor al derim acemiliğini onun üzerinde atarsın sonra istediğin motora geç şu videolar sana yardımcı olur izlemeni tavsiye ederim.Altın Elbiseli Adam - YouTube

Geri