• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Motor?Araba?Yardım.!

Gloomy Woods

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2011
Puanı
13
Beyler benim yaş 18.Uzun süredir motor hevesim var.Çalışıyorum ve 2.500 tl zorlasan 3.000 tl kadar param var.Motor mu alsam araba mı alsam diye düşünüyorum.Ve 3.000 tl'ye araba zor gibi aslında.Motor desen super sport tarzları hoşuma gidiyor.Cbr 125 düşünüyorum fakat onlarda 2. elleri bile 5.500 den başlıyor.3.000 tl'ye ne alabilirim güzel?Bildiğiniz markalar,tarzlar varsa lütfen yardımcı olun.Mesela 3.000 tlye ramzey qm 250 chopper motor var.Fakat chopper kullanması zor gibi geliyor.Kafam çok karışık lütfen yardım? ::hfy::jil:

chopper kullananların kolları ağrımıyomu diye hep merak etmişimdir.

Motor alsam şöyle bir şey var.Motor tarzları insanın kişiliğini yansıttığı söylerler ve bende buna katılıyorum.Ben battle rap müziğin hastasıyım,tarzım rap fakat şöyle bir şey var chopper motorlar çok hoşuma gidiyor ve chopper kullananlar genelde rock müzik dinleyicileri oluyor.Sizce chopper tarzı hangi karakteri,super sport tarzı hangi karakteri yansıtır?Belki size saçma gelebilir fakat genel olarak baktığımızda böyle tarz konusu var motorlarda.Bilgi sahibi olan arkadaşların yardımcı olmalarını bekliyorum. :)

Motor alsam şöyle bir şey var.Motor tarzları insanın kişiliğini yansıttığı söylerler ve bende buna katılıyorum.Ben battle rap müziğin hastasıyım,tarzım rap fakat şöyle bir şey var chopper motorlar çok hoşuma gidiyor ve chopper kullananlar genelde rock müzik dinleyicileri oluyor.Sizce chopper tarzı hangi karakteri,super sport tarzı hangi karakteri yansıtır?Belki size saçma gelebilir fakat genel olarak baktığımızda böyle tarz konusu var motorlarda.Bilgi sahibi olan arkadaşların yardımcı olmalarını bekliyorum. :)
Saçma chopper motoru nabıcan al sport bişey takıl ! :)

Touring | Motoran

Son düzenleme:
Üstüne 1000tl koyabilirsen araba al derim.

Bu fiyatada önereceğim tek araba var şahin doğan hikaye.

Skoda favorit, skoda alman arabasıdır favoritler ise o senelerde genel ağırlıklı çekoslavak üretimidir.

Çok soğuk eksi dereceli havalarda bile marşa basarsın ve çalışır , motor gergisinde o yıllara rağmen kayış deği zincir kullanılmıştır sağlamdır.

Motoru küçüktür 1.3 benzinli motoru var az yakar tüp takarsan yakmaz, hatchback olmasına rağmen içi geniştir.

Vergisi yılda 120tl idi bildiğim kadarıyla bak eğer beğenemezsen başka araba bakma motor al paranı dahada biriktirdiğinde araba bakarsın.

Hocam o bu hikaye 2 tekerden korkcaksin 4 teker candir :D

Edit: Saka bi yana ben olsam biraz daha disimi sikar para biriktirir iyi kotu bi araba alirdim. Hem arabayi cok yonlu islerinde kullanabilirsin. Ama motorun o kadar cok ise yarayacagini dusunmuyorum.

A116 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

Öncelikle yorumlar için teşekkürler.Ama yani biraz daha katıp paranın üstüne araba alayım tamam da daha bekleyebileceğimi sanmıyorum. :)
Ve aslına bakarsak uzun süredir motor hevesim var.Şimdi de kafamı karıştıran olay ''super sport' mu yoksa ''chopper/cruiser'' tarzı mı daha iyidir?
Bu tarz konularına biraz hatta baya bi takıntım vardır. :(
Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Öncelikle yorumlar için teşekkürler.Ama yani biraz daha katıp paranın üstüne araba alayım tamam da daha bekleyebileceğimi sanmıyorum. :)
Ve aslına bakarsak uzun süredir motor hevesim var.Şimdi de kafamı karıştıran olay ''super sport' mu yoksa ''chopper/cruiser'' tarzı mı daha iyidir?
Bu tarz konularına biraz hatta baya bi takıntım vardır. :(
Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Şuan için istediğin hangi motoru alırsan al zaten önümüz kış ister istemez bekleme durumunda kalıcaksın.

Motor konusundada büyük tecrübelerim yok sadece kullanabiliyorum vitesli yada vitessiz fark etmiyor.

Ancak vitesli,özellikle cruiser motorlar insanı yoruyor heleki sesi tekerlerinin kalınlığı çok keyifsiz.

bir kere cbr 125 alacaksan ve dış görünüşe bakıyorsan; 2013 model alacaksın. onlarda ikinci elde 5.000 e kadar çıkıyor. Motor deneyimin varsa; 5000'e güzel bir hyosung gt 250r alabilirsin. 600'lük kalıbındadır. krank kırıyor diyorlar ama adam gibi kullanırsan bir şey olmuyor.. Ben kullandım hiç bir sorun olmadı.. Cbr güzel motordur fakat 2013'den sonra cbr özellikle granaj vs olsun çok değiştirdi ve gerçek bir ss motor haline geldi.. fakat herşeyden önce ne tarz motor kullanmak istiyorsun ? günlük hayatta çok mu kullanacaksın ? eğer çoksa ss önermem.. sebebi ise; bel ağrısı.. 600 rr 'ın üstündeyken belim kopacak gibi oluyordu. ayrıca motora 3.000 verip, ekipmanlara 200 Tl'den fazla vermeyeceksen motor asla alma derim..

edit: motor almak için en iyi zaman ekim-kasım gibidir. o zamana kadar ucuza çok güzel motor bulabilirsin. Genelde üst model için motor satanlar öldüm fiyatına bu aylarda satar. Ocak-şubat gibi almaya kalkarsan fiyatlarının %25 e kadar arttığını görürsün.

bir kere cbr 125 alacaksan ve dış görünüşe bakıyorsan; 2013 model alacaksın. onlarda ikinci elde 5.000 e kadar çıkıyor. Motor deneyimin varsa; 5000'e güzel bir hyosung gt 250r alabilirsin. 600'lük kalıbındadır. krank kırıyor diyorlar ama adam gibi kullanırsan bir şey olmuyor.. Ben kullandım hiç bir sorun olmadı.. Cbr güzel motordur fakat 2013'den sonra cbr özellikle granaj vs olsun çok değiştirdi ve gerçek bir ss motor haline geldi.. fakat herşeyden önce ne tarz motor kullanmak istiyorsun ? günlük hayatta çok mu kullanacaksın ? eğer çoksa ss önermem.. sebebi ise; bel ağrısı.. 600 rr 'ın üstündeyken belim kopacak gibi oluyordu. ayrıca motora 3.000 verip, ekipmanlara 200 Tl'den fazla vermeyeceksen motor asla alma derim..

edit: motor almak için en iyi zaman ekim-kasım gibidir. o zamana kadar ucuza çok güzel motor bulabilirsin. Genelde üst model için motor satanlar öldüm fiyatına bu aylarda satar. Ocak-şubat gibi almaya kalkarsan fiyatlarının %25 e kadar arttığını görürsün.

Görünüşü Tofaş Doğanı ferrariye benzetmeye çalışması gibi kötü.

Geri