• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Motosikletlerdeki ÖTV kaldırılsın! [İmza Kampanyası] !

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
eN24QQ.jpg

- Bir motor hastası olarak bende bunun olmasını istiyorum lütfen imzalayalım ve duyuralım sesimizi...

- ''Şehrimizin en büyük sorunu trafik. Trafiğin çözümü motosiklet. Vergiler kaldırılıp motosiklet kullanımı yaygınlaştırılmalı. Teşvik edilmeli. Motosiklet benim için bir tutku. Ben amerikalıdan Avrupalıdan daha mı zenginim ki devlet büyüklerimiz motosiklet için onlardan 2 kat fazla para ödememe göz yumuyor?''

- sende imzanı at ve sesini duyur...Link tam aşağıda - Dilerseniz seviyeli olaraktan bu konudaki düşüncelerinizi ve tartışmalarınızı bu konu altından devam ettirebilirsiniz herkese teşekkürler :)

Bende arabalardakini istiyorumda olmuyor malesef.Trafiğin çözümü medeniyet o da ülkemizde yok.Ben mesela araba tutkunuyumdur motoru hiç sevmem fakat neyse işte çözümü medeniyettir.

Ülkemizde bir çok araba sürücüsü duyarsız ve inatla motosikletleri sıkıştırıp taciz ediyor böyle durumlardada ya yaralanmalı kaza oluyor yada sözlü olarak bir tartışma yaşanıyor ülkemize biraz daha motosiklet ' i aşılayabilirsek herşey daha güzel olur ve en önemlisi duyarlı olmak tabi...

Geri