• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mount & Blade II BannerLord II Steamda !

The Predator

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Mar 2010
Puanı
213
w2SSfs.jpg

maxayrac1.png

Yıllardır ha çıktı ha çıkacak diye beklediğimiz Mount And Blade II BannerLord, Sonunda steamda yayınlanmış. Biraz geç farkettim ama 7 senedir beklediğim bir oyunu artık güncel olarak takip edemiyorum. Merak etmeyin çokta geç kalmadık, 26 Eylül tarihinde Erken erişim için Steamda güncel video ve resimleri ile birlikte yayınlanmış.

Resmi çıkış tarihi 2020 Mart
Steam Link

maxayrac1.png

Steam sayfasında paylaşılan bazı resimleri buraya yüklemek istiyorum.

JwZgOw.jpg

WnMuu2.jpg

DfxmdQ.jpg

3nJOEB.jpg

KUa5qZ.jpg

evAa0x.jpg

maxayrac1.png

Konu hakkında detaylı video

Son düzenleme:
w2SSfs.jpg

maxayrac1.png

Yıllardır ha çıktı ha çıkacak diye beklediğimiz Mount And Blade II BannerLord, Sonunda steamda yayınlanmış. Biraz geç farkettim ama 7 senedir beklediğim bir oyunu artık güncel olarak takip edemiyorum. Merak etmeyin çokta geç kalmadık, 26 Eylül tarihinde Erken erişim için Steamda yayınlanmış.

Resmi çıkış tarihi 2020 Mart
Steam Link

maxayrac1.png

Steam sayfasında paylaşılan bazı resimleri buraya yüklemek istiyorum.

JwZgOw.jpg

WnMuu2.jpg

DfxmdQ.jpg

3nJOEB.jpg

KUa5qZ.jpg

evAa0x.jpg

maxayrac1.png

Konu hakkında detaylı video

Çocukluğumda başladığım güzel bir oyundu ilk sürümleri de. Bannerlord'u bende uzun zamandır bekliyordum. Umarım beklediğimize değer bir oyun olur da, hayal kırıklığına uğramayız. :)

Geri