• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mount & Blade Kraliçe Olma Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Birçok kişi biliyordur fakat bilmeyenlerin işine yarayabilir.Bu taktik ile kraliçe oluyorsunuz.

Bir kadın karakter açın ve gelişin.Nam ve onur kazanın.Askerleriniz gelişse daha iyi olur.Sonra kalesi olan bekar bir lord bulun kendinize.

Bu lord ile aranızı fazla iyi tutun ilişkiniz 40 ları geçsin.Sonra onunla evlenin.Evlendikten hemen sonra onu boş bulduğunuz bir yerde yakalayıp ona

'' Sizinle gizlice görüşmek istediğim bir konu var. '' diyin.

'' Elbette sevgili karıcığım '' diyecek .

Alttaki şıklar içinde ;

'' Sevgili eşim , bence Kral ... ile arandaki ittifakı bir daha düşünmelisin '' yazısını seçin.

O da size ;

'' Evet Kral ... bir müttefik olarak tam bir hayal kırıklığı.Ne yapmamızı önerirsin ? '' diyor.

Sizde ;

'' Ben kalradya kraliçesi olmayı hak ediyorum . '' diyin.

Oda '' Evet Kalradyadaki birçok kişi böyle düşünüyor '' falan diyecek size.

Ona '' Ben hazırım kocacığım.Bize ait olan tahtımızı almak için harekete geçelim. '' diyin.

Bastığınız anda oluyorsunuz kocanızda lordunuzmuş gibi oluyor ama evli olduğunuzdan o da kral oluyor. Kocanızın kalesi veya kaleleri de sizin krallığınızın kalesi veya kaleleri oluyor.