• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Mount & Blade Oynuyormusunuz

Hiç M&B oynadınızmı?

• Evet Oynadım

Kullanılan: 13 59.1%
  • Hayır Oynamadım

Kullanılan: 9 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    22

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344

Arkadaşlar Mount & Blade oynuyormusunuz? veya daha önce oynadınız mı? Oynadıysanız oyun hakkındaki görüşleriniz nedir memnunmuydunuz?

Güzel oyun 1 2 saat oynadımmı sıkıyor ama .

Güzel oyun 1 2 saat oynadımmı sıkıyor ama .

Evet çok güzel oyun,severek oynuyodum günde 2-3 saat felan ama yanlışlıkla save dosyasını kaybedince ara vermiştim şimdide pek zamanım olmadığından başlayamadım. Yeni oyun çıkarıcaklar ona başlamayı düşünüyorum çıkınca.

Geçen ay Multiplayer'den oynuyordum 2-3 gün oynamıştım sonra sıkıyor.

Multisini oynama fırsatım olmadı hiç ama singleplayer olarak oynayınca baya sardı beni bi oturuyodum 2-3 saat oynuyodum sonra işte save silindi aslında bir yandanda iyi oldu kontrol edemiyodum kendimi acayip zamanımı yiyodu.Şimdi onun yerine kitap okuyorum :D

Çok güzel oyunda generallerle beraber gezme görevleri çok kötü yani çok uzun sürüyor.

oyun guzel kendi imparatorlugunu kurarsan daha eglenceli oluyo bence hep kale kusatmalari :-D

Tapatalk 2 ile GT-I8150 cihazımdan gönderildi

Şunu da belirtim hileye başlayınca bir daha bırakamazsınız o yüzden sadece hp + at hpsi + haritada hızlı gitme özelliklerini kullanın yoksa oyunun anlamı kalmaz ve kısa sürede sıkılırsınız.

Yakkında Mount Blade 2 : Bannerlord çıkıcakmış. Önerilere göre hazırlamaya çalışıyolar.Eğer bire bir yaparlarsa muhteşem bir oyun ortaya çıkar.Orta Çağda geçicek.

----------

Şunu da belirtim hileye başlayınca bir daha bırakamazsınız o yüzden sadece hp + at hpsi + haritada hızlı gitme özelliklerini kullanın yoksa oyunun anlamı kalmaz ve kısa sürede sıkılırsınız.

Geriye birşey kalmadıki :D
Edit : (Dediklerini kullanıyorum bende sadece)
Edit 2: Ha birde herkesi öldürme ve para hilesi vardı.Onlarla oynanmaz zaten :D

Yakkında Mount Blade 2 : Bannerlord çıkıcakmış. Önerilere göre hazırlamaya çalışıyolar.Eğer bire bir yaparlarsa muhteşem bir oyun ortaya çıkar.Orta Çağda geçicek.

----------

Geriye birşey kalmadıki :D
Edit : (Dediklerini kullanıyorum bende sadece)
Edit 2: Ha birde herkesi öldürme ve para hilesi vardı.Onlarla oynanmaz zaten :D

Valla bu yaz yeni pcyi alim yeni MB 'leri satın alacam. :D

ah ersan ah taktın oyuna indirip oyniyacam bakalım nasılmış.

Zamanında çok oynadım :) Hileli oynayınca çabuk sıkıyor.Warbanddan sonra fire and sword çıkmıştı.Ondan sonra bi versiyon daha çıktı galiba.Şimdi yeni versiyon üzerinde çalışıyolar...Strateji seviyosan Medieval serisini önerebilirm...

İlk çıktığı zamandan beri oynuyorum kendi ordunu kurup toplu savaşlar yapabiliyorsun şehirler kaleler ele geçirebiliyorsun gayet güzel bir oyun son zamanlarda multiplayer olarak warband ve napoleonic savaşlarında oyunuyorum.

Alın izleyin 12 bölüm kimse babasının hayrına oturup da 12 bölüm izlemez ya dizi gibi zaten 1 bölüm en az 20 dakika :D
https://www.youtube.com/user/MrMadAngela/videos

Bence deneyin denemekte fayda var. 1400 lü yıllarda felan geçiyor yakın dövüşler felan.Atlar ve kılıçlarla savaşılıyor.Muhteşem tek kelime ile

Geri